FoE | Video-recenze / Let's Play

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
FoE | Video-recenze / Let's Play - NOVÉ VIDEO!

Zdravím,
jelikož mě hra velmi chytla, udělal jsem na ní komentované video. Nedá se ani nazvat recenzí, jelikož o hře moc ještě nevím a proto bych to spíše přiřadil k Let's Play.

Pokud budete mít zájem, česky komentované video z Forge of Empires si můžete zhlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=DWAruR_V5gM

V blízké době přibudou další video, chtěl bych natočit různé video tipy, samozřejmě komentované právě z FoE, ale třeba i ze sesterské hry The West.

NOVÉ VIDEO (5.6.2012) - http://www.youtube.com/watch?v=D5WwasEVJyA

Prosím každého, aby se přihlásil k odběru videí, pro vás je to jeden klik a pro mě nevýslovná radost :)

Díky

Ghostík.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Dobré video, ale u jezdců a praků je ta smůla že z ničeho nemají bonus, jinak když tam máš šmouly (15:59) máš tam i Gargamela ?
 

DeletedUser

Host
Já vím nove :) .. Lagoonia :D .. já si nemohl vzpomenout.. byl by zájem o další videa z této hry? :)
 

DeletedUser

Host
Ale jo, rád se kouknu. To, že to je Lagoonia jsem psal pro dariose, který psal že je to Greepolis. Jinak dožádováno v pvp turnaji je kolik si vyhrál medailí.
PS: máš na kontinentě moderátora z westu.
 

DeletedUser

Host
Není to žádný zázrak, ale snažil jsem se :) .. Děkuji za ohlasy :) ..
 

DeletedUser

Host
Jj, bylo to perfektní, ale je trochu smutné že po upadate to asi nebude tolik souhlasit, jinak můžu se zeptat na program v kterém to děláš nebo je to tajemství mistra ?
 

DeletedUser

Host
Děkuju, chystám se taky udělat video ale nějak nemám v čem, aby mi to zabralo celou obrazovku.
 

DeletedUser

Host
skus camtasia studio, tam hned to hned aj editnes a upnes na youtube
 

DeletedUser

Host
Já jsem to skusil přes capture wiz, měl jsem tam nějakých 20 min a spadl mi celej program :-(((( a video už nešlo zachránit
 

DeletedUser

Host
To je o ničem :) .. Lepší je fraps :) .. ale to je věc názoru :)
ja som pouzil camtasiu z jedineho dovodu, kvoli vkladaniu popisu k videu, fraps je o dost jednoduchsi co sa tyka zachytavania. ale ako pises, je to len vec vkusu a a co su ludia zvyknuty ;) Inak pekne video, myslim, ze mas talent co sa tyka komentarov. Nie je to chaoticke.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru