Fotbalový pohár FoE

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
<div id=foe_changelog>Fotbalový pohár FoEČas nadešel! Nejvýznamnější turnaj ve Forge of Empires začne 12. června. Vaše sousedství se stane dějištěm Fotbalového poháru FoE! Máte dost odvahy vést svoje město k vítězství v dech beroucím penaltovém rozstřelu? Jakým směrem se vydáte? Bezpečnou cestou k nevelkému úspěchu, nebo riskantní cestou s vidinou velkého zisku? Volba je na Tobě, trenére!

Střílej chytře a získej co nejvíce pohárů! Poháry poté vyměň za skvělé speciální budovy a další ceny, které najdeš v okně události. Fanshop, Věž vítězství a mnoho dalších na Tebe čekají!

Událost poběží od 12. června do 13. července a měnit poháry za odměny bude možné až do 20. července.Okno události
Celý pohár se odehrává ve zvláštním okně, které vám představí vrchní šašek Rinbin!


Olé, olé, olé! Jsem zcela posedlý fotbalovou horečkou!
~Rinbin
[tr]

Rozstřel
Účastníš se penaltového rozstřelu a je na Tobě vybrat, jak chceš vystřelit. Každá možnost má své výhody a nevýhody. Můžeš vystřelit na jistotu a vyhrát pár pohárů. Můžeš však zariskovat a zkusit nějakou jinou možnost a vyhrát tak (možná) mnohem víc! Je to na Tobě. Přitom je dobré vědět, že každou střelou vedle zvyšuješ jackpot, takže první hráč ze sousedství, který vstřelí gól, bere celý jackpot :).
Při tom všem nezapomínej na svoje fanoušky! Jejich podporu můžeš využít ke zvýšení šance vstřelení gólu, nicméně tato podpora stojí několik pohárů.


Vstřelení gólu
Podaří-li se Ti přelstít brankáře a dostat míč do branky, vyhráváš všechny poháry nashromážděné pro tento typ střely.Góóóóóóóóóóóóóóóól!!!


A získáváš 310 pohárů!


Výhry
Budeš-li na špičce mezi trenéry Tvého sousedství, můžeš vyhrát Sousedský fotbalový pohár! Tento pohár je více než jen obyčejný pohár. Je to symbol úspěchu a slávy! Kvůli tomu je velmi žádaný a i Ty by ses o něj měl poprat.
Všechny ostatní odměny se mění každých pár hodin, takže je vždy z čeho vybírat :).

Doufáme, že se při této události budete pořádně bavit!


S pozdravem,
tým Forge of Empires
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://77.93.219.186/skrty/foe/changelog.css.php?post_id=37228">
</div>
 

DeletedUser3

Host
<div id=foe_changelog>
Králové a královny,

Fotbalový pohár FoE se již rozběhl a my věříme, že byste rádi také nějaké informace o nových zvláštních budovách! Takže, tady to je:


Věž vítězství


Věž vítězství vyrábí medaile a k tomu zkrášlí vaše město. Její vzhled se občas mění, takže i když jich postavíte víc, vaše město bude různorodé :).
Síň slávy


V síni slávy nejenže najdou místo exponáty oslavující vaše nejlepší hráče, ale síň také vytváří sílu a pomáhá tak zvyšovat úroveň cechu.

Fanshop


Fanshop nabízí sortiment různých pohárů, vlajek a dalších suvenýrů, díky kterým můžete vyjádřit podporu vašemu týmu! Prodejem těchto věcí se zvyšují vaše zásoby!
Sousedský fotbalový pohár


Nejvzácnější trofej, kterou lze získat. Abyste ji získali, musíte se stát jedním z nejlepších trenérů ve vašem sousedství. Obyvatelé vašeho města budou u vytržení, pokud si ji budou moct prohlídnout zblízka!Děkujeme, že hrajete Forge of Empires.
Užijte si Fotbalový pohár FoE!

Váš tým Forge of Empires
</div>
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.