Funkce "navštívit" v chatu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8838

Host
Zdravím všechny,
měl bych následující nápad na vylepšení:

  • Oblast hry: okno chatu
  • Současný stav: nelze navštívit město hráče přímo při kliknutí na nick v chatu
  • Nápad: přidání položky "Navštívit" k již existujícím položkách chatu Nahlásit, Ignorovat, Pošeptat
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ano, nenalezeno ... asi jsem první :))

Často se mi stává, že hráč na globálním chatu požaduje motivaci/zušlechtění před sklizní. Kolikrát vím, že to jméno někde v těch 3 seznamech (přátelé, sousedi, cech) mám, ale nevím přesně kde. Nezbývá tedy než (někdy zdlouhavě) projít tyto seznamy a daného hráče nalézt a pak jej mohu navštívit. Položka Navštívit přímo v chatu by tuto akci velmi zjednodušila. Bonus by bylo, kdyby třeba byla navíc zašedlá, pokud by hráč nebyl ani v jednom ze seznamů a pak bych věděl, že mu rovnou mám napsat, aby si poslal nabídku přátelství, ale toto už nepovažuji za úplně nutné ... pokud by to znamenalo příliš velké zesložitění, spíš taková třešnička na dortu. Jinak si myslím, že to není složitá úprava.

A pak mám ještě druhý důvod pro přidání této položky, a to jeden z bugů hry. Při přidání člověka do přátel se často stává, že se v seznamu přátel hned neobjeví (někdy ano, ale často ne) - hlavně pokud posílám pozvánku já a čekám na její přijetí. Pokud mě hráč napíše, že pozvánku přijal a chce motivaci, a mě se v přátelích neobjeví, musím znovu přes žebříček hráčů, najít ho a navštívit odsud, nebo provést restart hry - a tam zase přijdu o historii chatu, o kterou mi třeba zrovna jde (nabídky obchodů, otevřené šepty apod.). Opět položka v chatu by velmi pomohla k rychlé motivaci hráče a restart pro aktualizaci seznamu přátel bych si udělal až by se mě to hodilo.

S pozdravem
LumpTom
 

DeletedUser9628

Host
Čau lumpe, super nápad! Bohužel tě musím lehce zklamat, tato vymoženost už v 1.35 je, viz Beta a viz changelog zde umístění na fóru. Zítra by ses toho měl dočkat :)
 

DeletedUser2059

Host
Ovšem děkujeme za tak krásně dlouhý příspěvek. Bohužel už tuto věc vyzkoumal někdo z ostatních dřív.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru