Grafická chyba u motivovaných budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj,
všimli jsme si, že u všech motivovaných budov to ukazuje ne dvojnásobek, ale čtyřnásobek původní cifry.
Po "sklizni" se ale připočítá double jako vždy.
Jen aby někdo nebyl překvapen - nemile :)
 

Thesseus

Znalec
Překvapeno je spoustu lidí. Ne z výběru ale z další ukázky amáterismu tohohle programátorského týmu.
 

DeletedUser7347

Host
Správně thesseus :D ale občas mi i amatér připadá jako profík oproti našemu (triu podle JiPiho) vývojářskému týmu :D
 

DeletedUser3139

Host
Tak jak koukám, utekly ti poslední info! Trio (kotelník, údržbář a vrchní uklízečka) bylo posíleno zahradníkem. A hned je to vidět! Zvorají na co šáhnou a občas i to na co nešáhnou! :cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7347

Host
Á tohle mi doopravdy uteklo (nová posila v týmu) :eek: vše to ale vysvětluje ! Dřepí totiž na zahradě a grilují dobroty na hru pak není čas :D Už se nedivím jen závidím :cool: Safra budu muset napsat do Hamburku jestli ještě neberou !
 

DeletedUser3139

Host
Tak qpaly to máš špatný! Tohle dopíšu a valím tam osobně a vzhledem k tomu, že programování fakt není moje hobby, tak mám (podle mně) značnou naději stát se vedoucím týmu! A to se teprve začnou dít věci! Pár nápadů už mám! V další době např. godzilí chlívek. A Godzila bude při útoku požírat u sousedů jejich VS a mnoho dalšího! :cool:
Jo a jen co tam dorazím, pošlu ti pozdrav od grilu! :cool:
 

Thesseus

Znalec
JiPi jeď, potřebují pevnou ruku. Navíc v týmu stále chybí vrátný.
Asi bychom už ale měli tlachání nechat nebo dostanem pohlavek :)
 

DeletedUser7347

Host
Pár nápadů už mám! V další době např. godzilí chlívek.
Tak to zní přímo luxusně :cool: to už se těším.No počítám že vyrážet do Hamburku již nemá cenu pač už tam šéfuješ tak bych se teda spokojil s tvým pozdravem od grilu :D (doufám že si ale myslel alespon 2x do týdne a na neurčito?)

Asi bychom už ale měli tlachání nechat nebo dostanem pohlavek :)
Tak tak docela se divím že už jsme ho nedostali :eek: PARDÓN :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru