Herní pole

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

MIO5

Turista
nejsem příznivcem návrhů ovlivňujících hru ve prospěch jednoho hráče (tak jak se to hodí jemu). Doufám, že můj nápad je obecnější:
Když nelze otáčet mapou a kontrolovat zastavění polí, hodilo by se počítadlo, třeba v liště vlevo nahoře, kolik polí 1x1 je na vlastní mapě nevyužitých. Osobně mi dá dost práce to kontrolovat za většími budovami.
 

DeletedUser6769

Host
Jo, to by mohlo být zajímavé, osobně se snažím využít ve městě plochu co nejlépe - a ne tak, že prostě co mi nepasuje zaskládám dekoracemi. Ale zase na druhou stranu mi tato informace stejně moc nepomůže, protože stejně nebudu vědět, kde tuto skulinu hledat a nakonec s ní stejně asi nic moc nevymyslímn(než prdnout tam nesmyslnou dekoraci, nebo cestu), hlavně u většího města, kde mi velkolepky rozhazujou strukturu svýmy nezvyklými rozměry. :) Ale nevím, počkám, jestli se vyjádří někdo jiný ještě.
 

Thesseus

Znalec
A co takhle rozbalovací pole s meníčkem jako: prázdné pole, cesta, dekorace atd. A po výběru jednoho z nich by se ve městě vybraná možnost vysvítila červeně. Třeba všechny prázdná políčka.
 

MIO5

Turista
A co takhle rozbalovací pole s meníčkem jako: prázdné pole, cesta, dekorace atd. A po výběru jednoho z nich by se ve městě vybraná možnost vysvítila červeně. Třeba všechny prázdná políčka.

To se mi líbí. Mít možnost budovy podle typu "vypínat" (samozřejmě jen zobrazení, ne je odstranit), třeba postupně všechny, až zůstanou jen cesty. Teď řeším, které cesty už mám upgradované a které ne :-(
 

DeletedUser

Host
Mohl bych Vám doporučit výborný manuál ke hře Forge of Empires.V tomto případě jde o šikovný nástroj Forge stats , ve kterém si můžete postavit projekt vašeho města.Pokud se chystáte k přestavbě,tak si každý váš pohyb můžete lépe naplánovat.To vše a mnohem víc na uvedeném odkazu.
 

DeletedUser7772

Host
forge stats je fajn, ale nerieši to probém toho, že nevidím za veľké budovy, ten nápad z menu/tlačítkom kde by sa dali "vypnúť - zneviditelniť" budovy je fajn, ešte k forge stats, pozor na to až si tam budete dávať do plánu budovy 1x1, zrušiť alebo posunúť ich je potom problém (aspoň u mňa) - majú veľmi malú plochu kam treba kliknúť aby som ich chytil
 

DeletedUser7957

Host
proč ve forge stats je možné nalevo jenom 1 rozšíření
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru