Historie hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10546

Host
Oblast hry: Historie hráče ve hře
Současný stav: Momentálně si ani nemohu zjistit, kdy jsem si založila vlastní herní účet.
Nápad: Chtělo by to takovou menší herní historii hráče,která by obsahovala založení herního účtu počínaje a dále zaznamenání pokroku v dobách (datum a vstup do jaké doby), vstupy do cechu a výstupy (včetně názvu cechu), kdy jsem postavila jakou velkolepku (protože ty se mnou jdou celou hru). Případně další důležité milníky ve hře. :)
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Také by nebylo špatné aby i cechy měli svou historii,založení, vstupy a výstupy hráčů, nejlepší umístění v CvC atd.
Dále i velkolepky by mohli mít svou historii založení (viditelné i pro ostatní hráče), pro hráče osobně datumy s tím, kdy budova poskočila do dalšího levelu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Tohle je sice dobrý nápad, ale neuskutečnitelný. Pokud máš na mysli, že by to byla součást hry, tak to by si muselo INNO promajmout na servery, kde by to bylo uloženo tak Pražský hrad a přistavět, aby se to tam vešlo. :cool:
A to nemluvím o tom, že už teď je hra náročná na hardware, co teprve potom, to by nešla hrát už vůbec. :cool:
No, ale iniciativě se meze nekladou, můžeš to vytvořit ty. Záleží na tom, jak jseš počítačově zdatná, buď si to budeš psát do deníčku, nebo si na to uděláš vlastní program. Ale ať už blok, nebo program, obojí ,,nakrmit" daty bude neskutečně náročné.
Ale celkově na to v klídku zapomeň, tohle si dovolím hodnotit jako nápad, který určitostí, hraničící s jistotou neprojde! :cool:
A to tvoje doplnění taky ne.
 

DeletedUser10546

Host
Hm myslela jsem si to :-( , snad ale alespoň to založení herního účtu by se mohlo někde zobrazovat. Pražský hrad kvůli tomu rozhodně přistavovat nehodlám. :)
 

DeletedUser3139

Host
No, nevím jestli to je tak důležitý údaj, mně se zdá, že je daleko důležitější pro cech aktivita a body hráče, než kdy začal hrát.
S tím Hradem máš kliku, už jsem chtěl psát Miloušovi, aby si hledal novej bejvák, že to tam komplet obsazuješ ty! ;):cool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Založení herního účtu je informace 100% zjistitelná přes support.. je pravda že z takových "důležitých" dotazů by měli fakt radost - proto by to mohlo být uvedeno třeba v záložce "nastavení". Co se týká dalších údajů zde zmíněných.. u těch si zjistitelností už tak jistý nejsem.. navíc jejich administrace by zahrnovala vytvoření zcela nové záložky někde ve hře.. což jak zmiňuje JiPi nebude patřit mezi ty hlavní projekty, na kterých vývojaři dělají nebo je plánují..
 

trojan1673

Veterán
Kdy jsi si založila svůj herní účet jde zjistit i přes tvůj registrační email .
Nemusíš s tím ani support zatěžovat.
Tedy pokud jsi ho nesmazala:-(
 

DeletedUser2451

Host
prosím herní učet si zjistíte tak že stačí se přihlásit jsem na forum a uplně nahoře je modrá lišta s těmito nápisi:

tvá upozornění - Profil - Uživatelský ovládací panel - Odhlásit
stačí pak kliknou na kolonku profil a tam si najdete kdy jste učet založily
A historie cechu to je snad na zakladateli či zakladatelích čili myslím že toto téma je zbytečné
 

DeletedUser2298

Host
Ehm - mám dojem, že ta informace kterou tím zjistíš, je založení profilu zde na foru... a ta myslím nemusí být identická s datem založení herního účtu.. někdo prostě začal používat forum později.. Ale tohle by nám měli prověřit povolaní supporťáci..
 

DeletedUser9628

Host
jak říká judas a jak už jsem ti říkal na globálu ivo, to datum je založení účtu na fóru, ne na herním serveru. Stejně tak když se registruješ do hry, tak nejsi automaticky registrovaný na fórum (pokud se to nezměnilo), takže pokud hráč chce přispívat na fórum, musí se zde registrovat zvlášť a datum té registrace je pak uvedeno v Profilu.

Zjištění registrace je asi možné buď přes support nebo vyhledat si ve své emailové schránce svůj první email od FoE, který má v předmětu "Forge of Empires – Ověření e-mailu" :) Jinak tato informace by mohla být uvedena například v radnici v profilu, místo by se jistě našlo. Ale další informace uvedené v nápadu jsou nadbytečná, pokud by se sbíraly, tak to jsou strašně velká data a tudíž ještě větší zátěž na servery, to za to nestojí :)
 

Thesseus

Znalec
Nápad pěkný hodnotím kladně.
A hodil by se mi k tomu i profil hráče viditelný kýmkoliv ze hry, ne jen těmi z lišty. Kde se toho dá napsat alespoň dvakrát tolik co do toho současného.
 

Henzisek

Znalec
Já si nemyslím že to bude přílišná datová zátěž pro servery. Stejně dle mně musí mít některé věci již teď logovány. Jen by je zpřístupnili.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru