Historie událostí: výpis podle kategorií

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Co mi vadí:
Když se dívám na můj výpis toho, co - kdy - kdo - jak - proč je všechno na jedné hromadě.

Návrh pro zlepšení
Pokud bych si mohl zvolit kategorii, která mě zajímá, bylo to zpřehledněním výpisu a pro hráčovo "statistiky".
Zároveň mi chybí možnost hledání podle jména.
(viz příloha)

Kategorie:
1. Trh - nákup / prodej. Dal 12 vína a 50 mramoru.... Dostal 251 dehtu
2. Motivace - kdo mě motivoval, zkrášlil
3. Cech - hráč přišel, pak odešel a mezitím dosáhl koloniální doby
4. Armáda - tihle mě napadli a já to ubránil, ale tihle mě porazili.

Nice to have:
Pokud bych si ještě mohl poroučet dál, tak na spodní liště statistika. Např. V období OD - DO: 125x vyhrál, 1x prohrál.

Nepotřebuji to úplně nutně do 0.25, v 0.27 by to bylo příjemné jarní zlepšení hry.

activityLog.jpg
 

DeletedUser6273

Host
Jestli mohu doplnit návrh:
5.Armáda- Tyhle jsem napadl já a takhle to dopadlo.Pokud by tam bylo i video jako u hlášení z obran,super.
6. Mazací tlačítko u každé události,aby šlo něco umazat a něco uchovat pár dní.
 

DeletedUser

Host
Mi by i stačil jednoduchý filtr, kdybych si vybral, co nepotřebuji vědět :)
 

DeletedUser

Host
Perfektní nápad. Minimální zásah do hry a hodně užitku.
Ta statistika by byla zajímavá. Mě by se docela líbilo, kdyby jsme viděli statistiku podporování od hráčů jak s cechu tak s přátel. Ale to by se musela historie událostí rozšířit na týdny (možná měsíce)
 

DeletedUser

Host
...a co možnost filtrovat a nasledně tisknout výstupy statistiky
...nebo možnost tisknout seznam členu Cechu
...možnost tisknout seznam Zásob
 

DeletedUser3370

Host
Nerad bych, aby se hned od začátku scope (comment #1) rozšiřoval o nové náměty a nápady.

Pojďme přidávat fíčury po malých krůčkách. I kdyby byl malý přírůstek ob verzi (cca 2 měsíce), pomůže nám to a budeme rádi. Naopak nafukováním poptávky nebude nikdy nic, protože vývojáři budou místo programování přemýslet "co to vlastně ti hráči chtějí?".

Jednoduché záložky pro začátek (v řeči 0 a 1: ukaž jen ty položky, kde zprava.typ == "motivace"). Do jara je práce až až. V další verzi může být novinkou "vyhledávání". Pak statistiky, pak exporty,...

Filtry, výpisy, statistky, atd se dají implementovat další 4 roky a pořád budou nové a nové nápady na další 3 roky dopředu.

Myslím, že InnoGames ví, že pouhým přidáváním nových věcí a nevylepšováním těch stávajících - které hráči denně používají, jim body v žebříčku spíš ubírá.
 

DeletedUser4125

Host
Do jara je práce až až.
Tak ted si me dostal :)
Z programatorskeho hlediska jsou statistiky a filtry pomerne jednoducha vec (tedy pokud mam podkladove data :p).
Takze ty zalozky by mely byt celkem snadna zalezitost.
Jina vec je, kolik na tom dela vyvojaru a jake jsou jine veci ktere pripravuji, a jak jsou nastavene priority. Mozna ze maji prace do jara az az - na necem jinem. Ale to je o project managementu.

Nicmene souhlasim, ze je lepsi davat po kouskach, i proto, ze my hladovci budem mit malo at nam daji sebevic, takze spis po troskach a sledovat odezvy a delat drobne upravy.
 

Technik

Turista
Filtrování podle jména by se mi líbilo, chodí mi tolik hvězdiček, že skoro ztrácím přehled.
Také bych moc uvítal, kdyby byla u jména hráče nějaká značka, která by rozlišila: cech - přítel - soused.
 

DeletedUser1845

Host
Mně by bohatě postačilo, že pokud nejde z přehledu navštívit dotyčného hráče, napadení jako odveta, motivovat či zušlechtit, tedy pokud ještě nevypršel limit 24 hod. od poslední návštěvy, aby ty tlačítka svítila šedě, tedy nedalo se na ně kliknout.
Dám příklad: Ne všichni v cechu pomáhají a někteří na to dlabou úplně. Pokud bych tedy vracel motivaci a zušlechtění, přez tento přehled, bylo by to rychlejší.
Ostatní statistyky to jen urychlí.
 

DeletedUser

Host
Mě by třeba postačilo kdyby se dalo vypnout automatické vyskakování okna historie. Pokud to už někde je tak jsem tuto možnost nenašel, ale je neskutečně otravné ve chvíli kdy mě někdo motivuje a já zrovna něco vybírám, že mi vyskočí okno... strašně to zdržuje a otravuje.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru