Hledám přátelé-aktivní

jesterka74

Nováček
Motivuju denně,teď přibyla ,,Krčma" tak ke každému přijdu na pokec :) Nemůžu už posílat pozvánky,ale přijímat ano. Děkuji,jste všichni vítáni

V krčmě máme Skvělé pivo a samé dobroty,budete se rádi vracet,to mi věřte :D

Droo

Nováček
Ahoj všem, pokud hledáte přítele na posezení v Krčmě, neváhejte a pošlete pozvánku. Rád přisednu. I moje hospodaurace je útulná a určitě nepřijdete zkrátka;)

Droo

Nováček
Krčmu mám na vylepšenou na max. pokud máte zájem o odměny z krčmy a můžete posílat žádosti o přátelství neváhejte.
Já již mohu jen přijímat žadatele

JiPi53

Znalec
Ahoj já taky motivuji denně a navštěvuji krčmu ale štve mně to omezení na 80 lidí proč to nejde neomezeně to nechápu
Zkus občas hledat tady na fóru a zjistíš, že nemáš pravdu. Ty můžeš sice pozvat ,,jen" 80 přátel, ale dalších 60 pozvání můžeš přijmout. Takže celkem můžeš mít 140 přátel. Jinak pokud budeš hledat, tak tu najdeš vlákno, kde se probírá změna, tedy přesněji navýšení.

Scipet.lukavice

Nováček
Máte zájem a každodenní motivování a návštěvníka v krcmě? Pak neváhejte a přidejte si mě do přátel. Rád bych mezi přáteli přivítal další aktivní hráče, ale už nemohu posílat pozvánky. Díky, Daniel

inGraciel

Turista
hledám aktivní přátele... vyčistil jsem neaktivní a tak mám nyní hodně volného místa a mohu i sám posílat, napište mi ve hře