HOCKEY event

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
ale hrajou a účastní se, stejně jako ve fotbale a to je asi to samé, taky neuspějí ale hrají, to pak teda by se dalo zrušit všechno, já tu nepolemizuju o tom, jaká je sledovanost, ale o tom, jestli by nestálo za zvážení takový event udělat, proč teda jsou USA na MS, jestli na ně někdo kouká nebo ne, to mě je vcelku jedno a taky to tak nebylo myšleno, máš to asi stejné jako, když teda máme nějakou část spoluhráček, které vůbec nezajímá ani fotbal, ani mistrovství a vůbec nic z toho, třeba by radši bylo lepší dělat mistrovství v uklízení
 

zelvanator

Psavec
Ty eventy jsou dělaný tak, aby akce byla v povědomí největšího množství lidí nebo nějak zajímavá :) Hokej je zajímavý pro pár národů.
 

DeletedUser12887

Host
já se o tom dohadovat nebudu, proto mají teď mistrovství světa ve Francii :)
účastnili se Italové, už před několika lety Britové, Japonci a další, mně je to ve finále vcelku jedno...
OH byly v Číně, protože tam v létě každý jezdí na kajaku, v Riu, protože tam každý rád hází oštěpem a hraje tenis a dalo by se pokračovat, pravda olympijský event tu ještě nebyl.
Třeba bílá barva na olympijské vlajce značí světě div se Antarktidu a tady byla ve hře ledová budoucnost, která je předpokládám pro všechny mutace stejná.

Tak aspoň máme takové pokec téma, ale opět teda pokud tu někdo argumentuje tím, kolik lidí nebo národů sleduje hokej, pak teda by mě zajímalo, kolik národů zná nebo znalo třeba Benátský karneval, pokud teda v USA vůbec někdo ví, kde jsou Benátky, což jsem se už několikrát přesvědčil, že neznají ani pomalu město ve kterém žijí, natož nějaké jiné, takže operovat s tím jestli zrovna je zajímá cokoliv, kromě toho co jim zrovna pouští v televizi je trochu mimo mísu. Tím se jich nechci nijak dotknout, ale prostě to tak většinou je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zelvanator

Psavec
Benátský karneval je asi nejslavnější karneval v Evropě navíc ročně navštíví Benátky přes 24 milionů lidí :D Nevím, proč tu argumentuješ zrovna Američany, o kterých se ví, že geografickými znalostmi zrovna neoplývají :))
 

DeletedUser12887

Host
Protože už to někdo nadhodil..
Tak co je 24 milionů lidí 2x ČR a něco málo k tomu, to není moc, pokud někdo argumentuje počtem návštěvníků nebo sledovaností.

Taky v Riu je karneval, který počtem převýší několikanásobně ten benátský, benátský byl ale starší, proto asi byl o něm event.
 

zelvanator

Psavec
Na město je to docela dost :D uvědom si, že to je fyzická přítomnost člověka, ne že se koukneš na dokument v televizi :D :D pro představu v roce 2016 navštívilo Prahu 7,1mil. turistů
 

DeletedUser12887

Host
a s hokejovým eventem to má společný co, nevěřil bys kolik lidí navštívilo třeba velkou čínskou zeď

a kolik lidí se chodí koupat do Gangy, tady šlo o hokej
 

DeletedUser12887

Host
Ok tak aspon víme že to nový forum funguje.

A necháme se překvapit jestli někdy bude event o hokeji nebo nebude.
 
Frunďo to je tvůj osobní názor co tu říkáš o těch tanečnicích, typanech, Tour de France apod. :D fakta jsou jinde :))) já tu rozhodně nepolemizuju, co je lepší... pouze říkám, že INNO to zajímat nebude a reaguju na Lord Orga a jeho domnění, že nemám pravdu :)

Fakta jsou taková, že jediné co je opravdu globálně známé z eventů co probíhají jsou Vánoce a možná Fotbal. Jinak ostatní svátky nebo historické události většinou opravdu globálně známé nejsou.
To jsou holá fakta. Takže ohánět se tím, že hokej není globální je nesmyslné a zbytečné. Mimochodem i v Asii mají zimu...
 

Kayro

Znalec
Fakta jsou taková, že jediné co je opravdu globálně známé z eventů co probíhají jsou Vánoce a možná Fotbal. Jinak ostatní svátky nebo historické události většinou opravdu globálně známé nejsou.
To jsou holá fakta. Takže ohánět se tím, že hokej není globální je nesmyslné a zbytečné. Mimochodem i v Asii mají zimu...
Kdyz se podivas na prvni prispevek tak zjistis ze petrpivoj nechce jeden nahodny quest o hokeji ale ze chce pravidelny kazdorocni event a na to je hokej proste malo popularni.Me osobne se tyhle udalosti a questy naprosto nesouvisejici s hrou vubec nelibi.Radeji bych questy ktere by dokazaly vtahnout do hry.Je oceanska budoucnost svet je vice mene zatopenej vodou zbytky lidstva bojuji o zdroje vsude skaza a zmar a najednou jarni event a vsichni jdou tancovat kolem majky.Slabota.
 

DeletedUser12887

Host
Naposledy upraveno moderátorem:
Kdyz se podivas na prvni prispevek tak zjistis ze petrpivoj nechce jeden nahodny quest o hokeji ale ze chce pravidelny kazdorocni event a na to je hokej proste malo popularni.Me osobne se tyhle udalosti a questy naprosto nesouvisejici s hrou vubec nelibi.Radeji bych questy ktere by dokazaly vtahnout do hry.Je oceanska budoucnost svet je vice mene zatopenej vodou zbytky lidstva bojuji o zdroje vsude skaza a zmar a najednou jarni event a vsichni jdou tancovat kolem majky.Slabota.

Tak moje město ještě zatopné fakt není. Moje je na suchu s kamennýma cestama. A tohle je přesně důvod proč takový event není vhodný. Event je pro všechny a né jen pro ty co jsou v poslední době. V každé době je kupa úkolů a kupa opakujících se úkolů.

A teď si dáme trochu hodinku statistik.
Počet serverů na zemi (počet aktivních hráčů)
USA: 23 (132 793)
Německo: 20 (151 404)
Francie: 20 (104 264)
Velká Británie: 14 (73 765)
Rusko: 13 (132 793)
Španělsko: 9 (33 414)
Brazílie: 9 (12 290)
Itálie: 8 (43 387)
Polsko: 8 (55 330)
Česká Republika: 5 (26 920)
Turecko: 5 (7 307)
Nizozemsko: 5 (26 201)
Švédsko: 4 (6 492)
Řecko: 4 (8 886)
Portugalsko: 4 (8 592)
Rumunsko: 4 (10 828)
Maďarsko: 4 (17 217)
Dánsko: 4 (7 683)
Norsko: 4 (3 173)
Slovensko: 3 (6 300)
Thajsko: 3 (1 725)
Argentina: 3 (3 215)
Mexiko: 3 (3 381)
Finsko: 2 (3 028)

Určitě si z toho dokáže každý odvodit kde bude jaký svátek jak známý. A to hlavně s ohledem na počet aktivních hráčů.
 

DeletedUser11297

Host
Njn... nikdy asi neslyšel že v KHL hrajou číňani.
krom toho MS v hokeji - japonci, austrálie, JAR (i korejci WinJete :D)... i když se neumístili na stupních, tak se v minulosti účastnili. ;) (dobře, sice ne v elitní skupině, ale v nižších divizích... ale co už) :D
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mistrovství_světa_v_ledním_hokeji


O Koreji vím. Příští rok ji máme ve skupině na OH a navíc letos postoupili i na MS. Korejský hokej jde nahoru. ;)
 

DeletedUser187

Host
Však jestli si dobře pamatuji tak Korejci už na MS jednou byli, nebo Japonci... to si nejsem úplně jistý.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru