hodnocení cechů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2451

Host
• Oblast hry: žebříček hodnocení cechů
• Současný stav: započítává se jen prestiž
• Nápad: aby se do cechovního hodnocení započítával i součet dosažených bodů všech členů cechů tak jak to bylo dříve
• Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO / už to tu několikrát bylo

jde mě celkem jen o to že jsem nedávno koukal na žebříček cechů a spousta jich je na nule někde vzadu v žebříčku protože se ten cech skládá jen s nových hráčů a i když má třeba 25. aktivně hrajících lidí tak je kdesi vzadu a hodnocení má 0. protože když nebojují v CvC tak nemohou mít prestiž a nebo nemají sín slávy protože tu byla k mání jen v létě. proto navrhuji aby se k prestiži cechu a celkovému hodnocení připojilo i celkové bodové skore všech hráčů v cechu v součastnosti si myslím že je to nastavené špatně
stejně jak tomu je i u PVP věží boj se sousedy je v hodnocení spojen i s CvC boji do jedné věže



no taky by nikomu neupadli ruce aby zde něco napsal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Za poslední cca 2 dny jsi tu dal několik návrhů do této sekce.. většinu považuju za neproveditelné, jiné za nezajímavé či zbytečné a jeden návrh dokonce za vyloženě hloupý... Je samozřejmě možné udělat různé žebříčky a různá hodnocení.. ale sám vidíš podle reakcí, že o tyto věci asi moc zájem není..
 

DeletedUser2451

Host
No zas na druhou stranu nemyslím jen na sebe nebo svůj cech.hele já vedu dost velký cech a nejde mě o nějaký postup tohoto cechu ale spíš právě o ty malé cechy nebo nové cechy kde jsou začátečníci a také prosím pány moderátory aby mě nasměřovali do správné sekce fora s tímto problémem mám totiž ještě jeden a nevím kam to napsat a jde o to to.
narážím tady ve hře na nové hráče co jsou fakt úplně na začátku a na četu se dost ptají kde co najdou a co a jak mají zadat do obchodu nebo kde ten obchod vůbec je a podobně prostě si myslím s ohledem na nové hráče že by asi stálo uvážit jestli by nebylo fajn rozšířit tutorial trošku víc než je teď ale nevím jestli to přidat pod nápady nebo kam vůbec poraďte dík
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Víš ivosaku, je mi celkem jasné, o co ti jde. Ale vzpomeň si, jak to bylo, když jsme začínali my. Taky jsme tahali rozumy kde se dalo. A to nebylo tohle fórum na té úrovni co je teď. Teď tu najdeš snad už vše, co je známé a několikrát. My jsme se museli ptát mezi sebou, ale dnes už tomu tak není. Dnes si noví hráči myslí, že je zbytečné (nebo se jim vysloveně nechce) něco hledat a píší na fórum.
To že by se mohli některé věci inovovat to máš pravdu. A myslím si, že nebude problém, abys to, co se ti nezdá přepracoval, obrátil se na moderátory a jsem si jist, že pokud to bude mít hlavu a patu, tak to zařadí do příslušných sekcí na fóru, jako už mnohokrát. Ono je jednoduché říkat to a to by se mělo předělat, upravit, změnit. Ale zkus si to na vlastní kůži. Není to žádná legrace. A pokud budeš chtít a požádáš o to, tak asi nebude problém, abys mohl dělat moderátora, či supporta. Já osobně jim tuhle práci nezávidím a nedělal bych to ani za plat v éčkách! :cool:
 

DeletedUser2059

Host
Cechovní války se budou měnit, možná se změní i žebříček, jasné je, že zítra to nebude.
 

DeletedUser7160

Host
Já žebříček cechů podle bodů postrádám od dne kdy byl zrušen.
 

DeletedUser2059

Host
Také mi to chybí, je jen jedno místo, kde je počet bodů stále uveden - a to na pozvánce od cechu.
 

trojan1673

Veterán
Dříve to bylo mnohem jednodušší, to je pravda.
Hráči prostě bojovali jen ze sousedy a nikdo nemohl nahánět extra body na mapě.
Taky to postrádám. Na druhou stranu CVC vneslo do hry změnu.
Ale do starých časů bych se klidně vrátila :)
 

DeletedUser3139

Host
Ale vždyť to říkám, plno věcí co fungovaly, tak se změnilo na méně či vůbec nefunkční. Složitost stoupla a není to přibývajícími dobami, ale tím, že tvůrci dovedou vymyslet nevymyslitelné! :(
Kdybych tu začal vypisovat, co pořádně nefunguje, tak to je na několik stran a stejně bych na něco určitě ještě zapomněl. :cool:
Ale bylo by to stejně zbytečné, protože tvůrci na co šáhnou zpětně, tak je ve valné většině ještě horší než před opravou. :(
Já osobně hraju už jen proto, že v cechu máme dobrou partu a nechce se mi jí opustit. Pokud bych hrál sám za sebe a ne za JZD, tak už jsem dávno skončil. A těžko mně někdo přesvědčí, že tahle hra se někdy dostala z fáze beta. Snad jen podle tvrzení tvůrců. :cool:
 

DeletedUser3817

Host
100% souhlas.
Stejný názor, stejné důvody (jen za Kališníky), stejné obavy, stejné zkušenosti.
Takže, alespoň z mého pohledu, asi pravda, ne?
 

DeletedUser2059

Host
Výraz nevymyslitelný je docela humorný, ale trochu přehnaný. Je pravda, že hodně věcí je špatných. Ale nebuďme pesimističtí! Nehledejme věci, co ve hře nefungují, ale věci, které běží na dobré úrovni.
Máme nejkomplexnější hru, kterou jsem kdy hrál, proto ji také hraji a je docela logické, že prostě něco nefunguje. Možná je to přístupem, možná ne.
 

Kayro

Znalec
Humorne je davat teto hre privlastek "komplexni".Z meho pohledu to je jednoducha repetivni hricka v prohlizeci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
ahoj super názory ale musím tady naprosto a plně souhlasit s posledním příspěvkem od JiPi53 je to naprosto trefné
 

Dan 77

Veterán
O přístupu vývojářů by se dal napsat odstavec. Ale přestože jsou ve hře nedodělávky, mám tuto hru rád, protože se mi na ní líbí, co nabízí. Samozřejmě skoro nic není úplně ideální, ale jinak je tato hra dobrá. Komplexní hra je to proto, že výstavba, výzkum, obchod, mapa, propracované vojenské jednotky a všechny další funkce jsou dobře udělané a navzájem propojené, a to se týká i interakce mezi hráči a spolupráce s cechem. Právě v propojenosti jednotlivých funkcí hry spočívá komplexnost hry.
 

trojan1673

Veterán
Ano, taky tuto hru hraji ráda.
Taky, ale mám někdy krizi a chce se mi s tím seknout.
Nakopne mě až brzká vyhlídka nové doby, protože jakmile přestavím město a na mapě už není kam, tak se začnu nudit a to je strašné.
Čekání na novou dobu je vždy to nejhorší, ale naštěstí je tu vždy cech a u mě i tým FoE a ty mě zaměstnají ;)
A nového hodnocení cechů se snad také dočkáme dřív, než bychom čekali.
 

DeletedUser2451

Host
Trojan myslím že my co hrajeme už tuto hru delší dobu tak nás asi herní krize dostihne všechny jak tu již bylo zmíněno co nás tu tak nějak všechny drží pohromadě je cech a lidi kterými se tu obklopujeme.A vlastně už tuto hru nehrajeme ani moc proto že by nás bavila tak jako dříve, ale právě kvůli těm lidem co tu jsou.
 

DeletedUser3817

Host
No a to přesně píše JiPi.
Ke hře samotné, jak jsem již několikrát psal, mám pouze tu výhradu, že valná většina jejího obrovského potenciálu zůstane díky přístupu pachatelů nedodělkem. Škoda. Jinak by to byla první hra s reálnou možností stát se pokračovatelem legendární Civilizace. Všechny ostatní pokusy (i od samotného Sida Meyera) skončily v lepším případě jako pouhý odvar.
 

Dan 77

Veterán
Trojan myslím že my co hrajeme už tuto hru delší dobu tak nás asi herní krize dostihne všechny jak tu již bylo zmíněno co nás tu tak nějak všechny drží pohromadě je cech a lidi kterými se tu obklopujeme.A vlastně už tuto hru nehrajeme ani moc proto že by nás bavila tak jako dříve, ale právě kvůli těm lidem co tu jsou.
Já mezi ně naštěstí nepatřím. :-/ Asi protože jsem ještě nebyl v situaci, že bych se nudil na konci výzkumu a čekal netrpělivě na novou epochu - bývám sice někde u konce výzkumu, ale ne úplně na konci - nikam nespěchám.

Nicméně se obávám toho, aby po epochách s názvy Zítra a Budoucnost ještě ve hře bylo co hrát. :( Musí vymyslet nějaký dobrý herní obsah, jinak těm vývojářům asi........... :D Nebo by aspoň měli brát v potaz návrhy hráčů.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru