Honba za pokladem

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2237
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2237

Host
Jednoduse a strucne


Kazdy ma moznost otevirat odmeny v honbe za pokladem a muj napad je takovy aby se do odmen v dobe eventu pridali odmeny.

Napr. o velikonocich byly k dostani vajicka a balicky skryvani vajicek.
tak by se do odmen v honbe pridalo nariklad 2, 5, 10, vajicek (bodu k nakupu),nebo balicek ke skryvani 2, 4, 6. Popripade na oknci pokladu hlavni odmena eventu se sanci 1% k ziskani odmeny.
 

DeletedUser2298

Host
Já bych měl trochu jiný návrh.. strčit tuto úžasnou fičuru tam, kde záda ztrácí své dobré jméno... Na záměrné otevření a "plnění" jsem nekliknul už Bůh-ví-jak dlouho, takže mi tam jen neustále svítí paňáca s fajfkou v hubě a zelenou fajfkou u obrázku.. Sice to ignoruju ale kdyby tam nebyl.. byl bych MNOHEM šťastnější.. plus sem tam se ukliknu a místo úkolu trefím zrovna ho a musím to okénko pak zase zavřít.. s křížkem v protějším pravém rohu monitoru... Mnohem lepší by bylo mít v nastavení, zda chci toto okno - minihru vidět či ji mít schovanou a nepoužívat ji..
 

DeletedUser11474

Host
Myslím si, že přidání předmětů a platidla (vánoční hvězdy, velikonoční vajíčka,...) z eventů by to spíš zkomplikovalo, než aby to bylo cokoliv vyloženě prospěšného ;)

A co se toho zavírání křížkem týče. Není potřeba jezdit na druhý konec okna prohlížeče. Je to minihra, takže okno lze zavřít i kliknutím kamkoliv ve hře (kromě toho okénka =) Se sběrem truhly je to již ovšem horší, to tam hráč dojet musí. Ale pokud to někdo sbírá poctivě a pravidelně, tak těch pár centimetrů po podložce (nebo po stole) hravě (a rád) ujede. Ale být tam volba "zobrazovat minihry", asi by to uvítalo nemalé množství hráčů...
 

trojan1673

Veterán
Já si také myslím, že přidávat tam o velikonocích vajíčka by bylo dost složité.
Možná by to přidělalo více problémů než užitku, ale nápad to není jinak špatný.
 

DeletedUser11297

Host
Tak mě tam ta minihra nějak extra nevadí. Sice odměny jsou v tuto chvíli, kdy mám dávno vyzkoumanou Současnost, už k ničemu (kromě FB), ale při přechodu do doby nové, se odměny hodit budou. Balík zboží nebo jednotka zdarma rozhodně pomůže.
 

DeletedUser12520

Host
co se tohoto tce spise bych ocenil kdyz by slo vyslat primo na konkretni cas (vyber z casu) nez tento automat..
 

DeletedUser2059

Host
Když se zlobí Judas Veliký, zřejmě má pravdu a kor, když si myslím to samé.
 

DeletedUser

Host
teto minihry se asi nezbavime, spis me ale zarazila jeji absence v aplikaci pro jabko a android, ale tam toho chybi mnohem vic :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru