Hromadně pomoc všem:

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12969
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12969

Host
Oblast hry: Motivování a zušlechťování
Současný stav: Neexistuje
Nápad:Navrhuji tlačítko Automatická a Hromadná pomoc, která by byla u kolonky pozvat přítele. Jedná se hromadnou verzi funkce Pomoc.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:Ne
 

DeletedUser12969

Host
A vy za to máte taky ten many. Neboť podle váš by to mělo být tak 50 diamantu, což je tak 120 CZK. Já bych to dal za 5 diamantu, což je asi tak 12 CZK. Za jeden den to muže být asi tak 100 milionu CZK. V konečném důsledku, se vyplatí dát něco za nízkou cenu, při konečném důsledku, to muže nahnat až miliardy. Což si jen v dnešní době málokdo uvědomí.
 

Svatej

Legenda
Mno nápad se mi ani trochu nelíbí - Stejně bych ho nevyužil. Prostě si to raději sám vytřídím kdo pomáhá, kdo ne, než abych to bral všechno najednou jedním tlačítkem...
BTW: Spousta původně dobrých online her byla podobným způsobem "zpoplatnění maličkostí" naprosto odepsána a odeslána na vrakoviště dějin. Doufám že FoE to ještě dloouho nepotká. :)
 

Henzisek

Znalec
Tak a mě by zajímalo jak si přišel k 100 milionům?

Ti co hrají déle ví že tlačítko POMOC hodně ulehčilo hru a přišlo v nedávné době. Čili tento bod má tak 1-2 roky náskok.
 

DeletedUser12969

Host
No, ani netuším, jednalo se jen o přízemní příklad. No ve skutečnosti při odhadu asi tak 20 milionu hráčů, v celé hře by to mělo být asi tak 5,76 miliard, za den. A to při ceně 5 rubínu. Při 50 rubínu je to už za jímavé a při 500 je to pozoruhodné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Osobně pochybuji, že má hra 20 milionů platících hráčů a ještě více, že by se jim chtělo vyhazovat peníze zrovna za tohle. Také nevím, kde bereš přepočet na reálnou měnu, protože podle té nabídky, co vidím já, znamená 5 diamantů v nejlepším případě (z pohledu provozovatele) 2,08kč. Nehledě na to, že současný systém pomoci je už takhle maximálně zjednodušený a tohle víc než pomoc hráčům bude zbytečná zátěž pro hru, pokud to tedy někdo využije.
 

Kayro

Znalec
A vy za to máte taky ten many. Neboť podle váš by to mělo být tak 50 diamantu, což je tak 120 CZK. Já bych to dal za 5 diamantu, což je asi tak 12 CZK. Za jeden den to muže být asi tak 100 milionu CZK. V konečném důsledku, se vyplatí dát něco za nízkou cenu, při konečném důsledku, to muže nahnat až miliardy. Což si jen v dnešní době málokdo uvědomí.
Hru ktera vydela 100 milionu za den jen pro to ze je nekdo linej delat m/z by jsem chtel.Bohuzel mas ale ty cisla hodne pritazeny za vlasy.
 

DeletedUser9628

Host
PowerDarkWolf, promiň, ale tohle téma patří do nějaké síně slávy, spolu s tvými "ekonomickými" propočty :-D :-D :-D Ale pokud to myslíš jako vtip, tak se povedl, nejeden člověk se na tom určitě zasmál :) A jsem samozřejmě proti návrhu - už tak je Z/M zjednodušené (dřív Pomoc nebyla) ;-)
 

DeletedUser12759

Host
Pokud makají v Německu ve dne v noci a sotva stíhají, nic neřeknu. Ale Kdyby se tlačítko zavedlo a cena byla hodně malá, hodně lidí by ho podle mě používalo kvůli ušetření času. Pokud by byla cena přehnaná používalo by ho jistě málo lidí a tenhle krok by byl prodělečný (čas práce/výnos) Toť můj názor.
Otázkou je kolik procent aktivních hráčů by na to opravdu pravidelně klikalo.
 

DeletedUser12994

Host
ja bych toto tlacitko urcite pouzival.. ale zadarmo by to urcite nebylo... jak znam INNO a vidim ty ceny diamantu za cokoliv co tu nabizi, tak vidim ze za jednoho by chteli 5 diamantu. tzn, ze treba v cechu mate 70 lidi, takze by jste dali 350 diamantu jen za cech... se kouknete jen, za kolik diamantu nabizi zvysit dvojnasobne vyrobu? uplne nesmyslna castka diamantu.. stejne by to bylo i s timto tlacitkem... hodne by se mi to tlacitko libilo, ale za tolik diamantu by ho urcite nikdo nevyuzival tak jako zdvojnasobeni vyroby.. to je des, takovou drahou blbost sem daji, ale dobry napad, ktery pomuze uz ne..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru