Hudba ve hře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12550

Host
Hudební motiv je podařený a připomíná mi časy Strongholdu, nicméně po pár hodinách je hudba natolik jednotvárná, že ji vypínám.
Ideální by bylo přidat další motivy, které by se prolínaly buďto náhodně nebo podle aktuální doby (stávající motiv například pro středověk, sci-fi motiv pro postmoderní dobu apod.)
 

DeletedUser2059

Host
Zdravím, hudební podtext se mění zpravidla po dvou nebo třech epochách. Nejraději mám hudbu z vrcholného, pozdního středověku. Tu si pouštím pořád dokola. Mohl bych se poptat, jestli by nebyly někde k dispozici. Každopádně nové epochy mají jinou hudbu.
 

DeletedUser12550

Host
Můžu si samozřejmě na pozadí pustit hudbu jakoukoliv, ale ve hře samotné by bylo pestřejší mít pro každou epochu 2-3 motivy. Nikoliv 1 motiv na 2-3 epochy. To je to, co jsem měl na mysli...
 

DeletedUser2059

Host
Tak v pořádku, koneckonců ten trend je vidět, dříve byla jedna hudba pro všechny epochy a teď jich je více, díky bohu, tamto se nedalo poslouchat :)
 

DeletedUser11297

Host
Sice hudbu zapnutou nemám, ale když jsem ji občas zkoušel zapnout, tak to bylo opravdu vtipné. Abych v pozadí slyšel koně a po městě se mi v podstatě proháněly tanky, to opravdu bylo do uší. :)
 

DeletedUser2451

Host
hlavně se lidi naučte zadávat nápady podle šablony
jinak já hudbu nepoužívám příjde mě to zbytečné
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru