Hudba

Současný stav: Když mi hraje hudba ve městě a pak kliknu do mapy, do výzkumu technologií nebo do cechovních válek, tak hudba pokračuje dál. Pokud se, ale z mapy, z výzkumu technologií, nebo z cechovních válek vrátím do města tak hudba začne hrát od začátku.
Nápad: Když mi hraje hudba ve městě a pak kliknu do mapy, do výzkumu technologií nebo do cechovních válek, tak hudba pokračuje dál. Pokud se z mapy, z výzkumu technologií, nebo z cechovních válek vrátím do města tak hudba bude pokračovat pořád dál. Přeruší se pouze pokud vejdu někam, kde je jiná hudba (krčma přátel, boj, cechovní expedice atd).
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO
 
já tu hudbu mám taky většině vypnutou, ale zkusil jsem si jednou poslechnout celou songu během toho než vyberu budovy projdu výzkumy doplním výzkumné body atd a jé iritující, když se ta hudba za tu chvíli pustí 6x odzačátku a slyšíš jen prvních 30-60 sekund neslyšíš ji ani jednou až do konce, proto to sem dávám :D
 

Svatej

Legenda
Sice hudbu nemám zapnutou jak je rok dlouhej, ale nevidim důvod proč by ji někdo nesměl mít zapnutou a nesměl by chtít po vývojářích aby její přehrávání fungovalo bez problémů. Kór když je to pár tónů pořád dokola.
takže PRO
 
Nahoru