identifikace jednotek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4810
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4810

Host
  • Oblast hry:jednotky-označení/přiřazení ke kasárnám
  • Současný stav:u jednotek není označené přiřazení/označení k příslušným kasárnám
  • Nápad:označit přiřazení k příslušným kasárnám(barevně-kolečko, rámeček, proužek?, znak, číslem atd.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ANO

zase jeden, snad ne hloupý návrh:
nevím, jestli už to zde neproběhlo, ale jako se zavedlo označení nezávislých jednotek,

co zavést označení/přiřazení jednotek ke konkrétním kasárnám?,
(u jednotky by bylo označení příslušných kasáren-barvou, číslem a podobně?)

takto hráč neví, kolik ze čtyř vojáků/jednotek z jedněch kasáren v útoku má a zbytečně si tak při jednom útoky vybije všechny čtyři - vlastně osm jednotek(tedy dvoje kasárny najednou) a vyrobit všechny nové jednotky (8) po jedné trvá 16 hodin

kdyby měly jednotky označení, ze kterých kasáren jsou, daly by se s jednotky lépe/přehledněji přiřazovat?

stálo by to za úvahu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Zdravím,

tento nápad tu už zazněl, třeba zde. Navíc je tu nová věc (pravidla) pro tvorbu nápadů. Nápady se tedy tvoří dle šablony :)
Děkuji za pochopení
 

DeletedUser4810

Host
teď nevím, jestli to mám tedy přepsat dle šablony nebo je to zbytečné
dle mého si myslím, že by se to aplikovat mělo?
ale jak je vidět, asi se to neujalo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Podle mě by to bylo dobrý, taky občas přemýšlím, kterého vojáka poslat do boje, když mám dvoje stejná kasárna, aby nebyli ze stejných kasáren a následný výcvik netrval pak zbytečně dlouho. Stačilo by číslo kasáren, nebo i to barevné rozlišení.
Určitě pomoc pro hráče s více stejnými kasárnami.
 

Thesseus

Znalec
Nápad už tu byl a ne jednou, však by to taky byla velice užitečná věc. Já to chápal jako druhý krok po označení jednotek z Alcatrazu ale vývojáři asi ne :)

Lawnot66: s šablonami to vidím takto: já vynakládám svoje úsilí abych pomohl zlepšit firmě INNO její produkt, z toho snažení nemám nic, nebo jsem alespoň do teď neměl, dokonce ani když se můj nápad ujmul. To, že je za to teď odměna mi připomínat netřeba, vím to ale jsou tu další činnosti jako je hlášení chyb atd. za které taky nic není.

Nevadilo mi to až do doby, kdy se tu začali rozdávat pohlavky za to, že někdo nepíše dle šablon.
Přestože by se možná spíše hodilo poslat někoho za takový pohlavek do háje, neudělám to a budu jen požadovat vysvětlení, čemu pomáhají tyto šablony.
Neptám se jen tak abych "za trest" otravoval. Ptám se proto, že když budu vědět, že to někomu pomůže, pochopím to a rád budu dobrovolně psát dále do šablon. Díky.
 

DeletedUser

Host
Pokud by se označily jednotky, tak by i nějakým způsobem musely být označeny i kasárna.

thesseusi, hodně věcí v dnešním světě má své šablony, případně pravidla, podle kterých by daný text měl vypadat. Bohužel často zde docházelo k tomu, že některé nápady byly sepsány chaoticky. Z toho vznikaly nedorozumění a navíc při případné reportaci bylo těžké se v tomto vyznat a případně to nějakým rozumným způsobem poskládat dohromady.

Prosím nyní, abychom se věnovali tomuto nápadu a "neplevili" spamem. Pro případné další otázky je tu sekce Otázky, případně kontaktuj mne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru