Industriální doba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Nebo taky třeba v Americe ... jako obranu. Ale jako houslisté si mi nezdají. Spíš jako hnusní vetřelci. Houslisti by měli ubrousek na rameni :D.
 

Technik

Turista
Pro Pher: Ano, já jsem důsledně útočil na všechny provincie Jihu a provincie Severu jsem nechal na pokoji, kromě té provincie s bonusem na suroviny (tu jsem koupil). Úkoly od Mycieny skutečně jely po linii spojenectví se Severem. Teď jsem právě splnil úkol Oslava vítězství, za který jsem dostal diamanty a úkoly od Mycieny tím skončily.
Takže teď půjdu dobýt ještě ty zbylé provincie Severu...
 

DeletedUser3139

Host
Klídek, jen mystifikace, prostě obsazuješ bojem, nebo kupováním mapu (už mám celou!) a hotovo! Pokud jsem ovšem neměl štěstí a neznámo jak neprokličkoval bez mojí příčiny.
Aha, tak já ty provincie vzal z jedné vody na čisto a bylo hotovo! A ty úkoly od té geniální blondýny, co mi chodí se zpožděním tak trochu ignoruji, no, je to prostě blondýna!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3370

Host
Mno pánové, obávám se, že jsme vedle jak ta jedle. Po vystoupení z lodi na Industriální mapě si hráč zvolí Sever nebo Jih. Podle toho má jinak obtížné dobývání a vyjednávání sektorů. A i odměny. Mnu, taky jsem to v té euforii po vystoupení z lodi, kdy si matně pamatuju, že na mě něco takového bliklo, nevěnoval moc pozornosti. Škoda :(

Úkol Sever proti Jihu
[spoil]
Your Grace!
It's time to choose a side in this conflict... You can help President Cartwright by attacking the South or General Dee by advancing north. As hard as it may sound, you can also try to keep the peace with both sides. The one option I would strongly advise against is taking on both sides at once.

Required: Acquire New Cragshire or Desperation
Reward: 1 Random Blueprint


(kdo neumí anglicky, ať si to hodí do překladače)
[/spoil]

Jinak mapa byla celkem lehká. Nebýt těch dlouhých přesouvacích manévrů, mohla být vybojovaná dřív. Natož, když bych si sektory kupoval - to mě přijde jako úplný úlet. Honem honem ať už to mám.


Mimochodem, přibyly další rozšíření pro své město !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Tak ve finale ma kazdy jednu vez,dve uzemi se surovinama,dve uzemi s rozsirenim mesta a dve uzemi s penezma a zasobama.Moc prostoru pro nejake rozdily tam neni.
 

DeletedUser6719

Host
Chtěl bych se zeptat. Jsou nějaké úkoly vázány na mapu? tak jak to bylo v koloniální době. Díky tomu, že jsem měl skoro celou mapu z koloniální doby vybojovanou a byl ještě hluboku v pozdním středověku, jsem dostal nějaké jednotky z koloniální doby a tím pádem se mohu zapojovat do turnajů kolo. doby ikdyž nemám ani jednu výrobnu na jednotky z kolo. doby a ani v ní nejsem :D
 

DeletedUser5384

Host
Já bych tu otázku rozdělil:) Nevybavuji si,jestli jsou úkoly vázány na mapu,nebo na výrobu,ale jednotky z průmyslové doby můžeš dostat z úkolu dříve,než se do průmyslovky dostaneš:) Sám jsem je měl o 3 neděle dřív ..Takhle ti to stačí? :)
 

DeletedUser6719

Host
jasně stačí. Jednotky z koloniální byly za prozkoumání a nebo dobití nějakého území v kolo době. Tak zde to tedy asi bude obdobné
 

DeletedUser3370

Host
Máte někdo zkušenost s tímto úkolem?

Je třeba udělat 10 výrobků, u každého je výroba 1 den. Dá se to nakombinovat (třeba kermička a chemičkaukoly.jpg), nebo musím být všech 10 z jednoho typu Dílny?
 

DeletedUser2298

Host
Tyto úkoly se ve většině známých případů zafixují na první vytvořený výrobek ( u obdobných úkolů vojenskou jednotku) a pouze tu danou výrobu ( či jednotku) vyžadují pro úspěšné splnění úkolu - tj. kombinace různých výrob ti fungovat nebude..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru