innogames-zpravodaj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Zdravím,

tímto bych Vám chtěl představit projekt innogames-zpravodaj.

O co by mělo jít?
Jak již název vypovídá, bude to zpravodaj a bude mít něco společného se společností Innogames. Konkrétně s hrami, které tato společnost provozuje. Tedy Forge of Empires, Divoké kmeny, Grepolis a The west.

Celý tento zpravodaj je momentálně v "plenkách", nápad o vytvoření mám již delší dobu, ale teprve v posledních dnech jsem začal se samotnou realizací. K tomu ale potřebuji tým - dobrou partu lidí, kteří jsou ochotni tomuto spravodaji věnovat svůj drahocený čas a podílet se na jeho tvorbě.

Co by mělo bát účelem tohoto zpravodaje?
V prvé řadě shromaždování důležitých informaci/novinek z již zminovaných her na jednom jediném místě. Dále bychom se zaměřovali na psaní nejrůznějších článků, tvorbu rozhovorů a spoustu dalších zajímavostí (ale přeci nevybalím hned všechna esa :D )
Účelem je také vytvoření zázemí a poskytnutí možnosti komukoliv publikovat svou tvorbu, své nápady - jsme otevřeni všem návrhům, záleží pouze na fantazii.

Momentálně nás naleznete na této adrese: http://www.inno.funsite.cz/
Jak jsem již psal, tyto stránky existují teprve několik dní a je na nich ještě tuny a tuny práce, proto se prosím nenechte odradit nynějším vzhledem, berte to jako Alfa verzi :DD

Pro splnění těchto vytyčených cílů je ale potřeba již zminovaný tým.
Momentálně je otevřen nábor na tyto pozice:

Redaktor pro FoE
požadavky:
- věk 15+
- znalost CZ/SK
- ochota psát články, přehled hře a komunitě
- ochota, zájem o týmovou spolupráci, nestrannost

Nápln práce:
Psaní článků, rozhovorů s hráči / týmem, průzkum veřejného mínění, oznamování aktualit, novinek, změn v týmu hry, poměry mezy cechy ve hře a hráči celkově. Účast na eventech, soutěžích a tvorba článků o nich.

Korektor pro CZ / SK
požadavky:
- věk 15+
- výborná znalost CZ / SK

Nápln práce:
Oprava gramatických a stylistických chyb, případná spolupráce s redaktorem při tvorbě článku.

Grafik
- zde asi není co dodávat ;-)

Webmaster
- jediným požadavkem je výborná znalost WP.

Pokud Vás tento příspěvek zaujal a máte zájem se stát členem Innogames-zpravodaje, můžete mě kontaktovat na emailu zampachp@gmail.com

Pokud jste došli až sem, tak Vám děkuji za přečtení,
nebojte se komentovat, jsem připraven na kritiku stejně jako na návrhy či postřehy.

Přeji pěkný den

Loktar
 

DeletedUser

Host
Nechci být zlý,ale takových "novin" bylo na westu 5 a hádej jak dopadly,zanikly.Takže to je zbytečné.
 

DeletedUser

Host
Když myslíš ;-) Také znám několik takových případů, avšak jsem redaktorem ve zpravodaji, ktery se orientuje na jinou společnost a vidim, že tam to funguje. Navíc plánuji v budoucnu, až se oba zpravodaje "rozjedou" navázat užší spolupráci. Věřím že neodpadneme a vydržíme. Mimoto, nejsme omezeni tím, že bychom se orientovali pouze na jednu hru, ale máme na výběr hned 4, takže nehrozí že by nebylo o čem psát. Navíc nejsme noviny, které budou vycházet ve formě PDF, ale jsme (budeme) plnohodnotný web. Což nám opět poskytuje možnost rozšířit své pole působnosti, at už na jiného provozovatele, nebo někam úplně jinam, záleží na lidech, já jsem ochoten jít téměř do čehokoliv.

I přes to děkuji za názor.

Loktar
 

DeletedUser411

Host
Darios hraje taky? Nu tak to jsem si asi šplouchl, jinak tady Gerry a zdravím rýpače.... POčkej až se to rozjede :D
 

Darios

Turista
Jasně, že hraju.:cool: No poslední dobou moc ne, ale teď opět začínám.:p

P.S.:Loktar, já a někdy zklamat?:D
 

DeletedUser

Host
Ahoj Loktare, nejspíš znáš divoké kmeny a asi i víš, že tam takový jeden deník běží už delší dobu. V posledním díle oznámili, že se chtějí začít věnovat více hrám od innogames. Myslím, že by bylo daleko lepší kdybys kontaktoval vedoucí tohoto magazínu a domluvil se na nějaké spolupráci s nima.

http://www.kmenovy-magazin.eu/

PS: kdybys měl zájem tak mi kdyžtak napiš do zpráv o kontakt.
 

DeletedUser

Host
novcek

momentálně je tento deník pro mě spíše konkurence, netvrdím, že o nabídnutí spolupráce neuvažuji. Ale vše má svůj čas.

Ted ale k věci,

milí čtenáři, tímto bych Vám chtěl oznámit dočasné pozastavení zpravodaje a to z důvodu nabídnutí spolupráce od mnohem většího a známějšího zpravodaje. Momentálně se pracuje na novém webovém prostředí a celkové reorganizaci zpravodaje. Věřím, že po těchto změnách vzdejde konečná verze zpravodaje, který bude schopen konkurovat i například kmenovému magazínu. Odhadovaný čas do spuštění nového zpravodaje - 2 až 4 týdny. Věřím že se máme na co těšit.

Nábor na výše uvedené pozice je stále otevřen, příhlášky můžete posílat na zampachp@gmail.com

S pozdravem
Loktar
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru