Interakce s ostatními hráči

Dobrý den.
Dostal jsem jen takovou myšlenku která by mohla hru posunout trochu výše. Nechystate se udělat větší interakci s přáteli? Například aby si mohli přátelé suroviny darovat a ne vymenovat,
Dále by bylo dobré kdyby jsem si mohl vybrat třeba jednoho nebo více přátel třeba jako asistenty nebo to prostě nějak pojmenovat a v rámci toho by jsme si mohli pomáhat v bitvách popřípadě chránit města nebo mezi sebou si posílat armádu. Myslím si že i tetakce přátel je hodně v této hře nevyužitá a vlastně krom motivováni a krčmy to k ničemu moc není takže by se otevřel další prostor pro nové výzvy úkoly atd...mimo jiné že by se dal udělat i třeba jakýsi event nebo minihra v rámci takové spolupráce mezi hráči.
 
Aneb ještě větší lákadlo pro používání podpůrných účtů?

Darovat suroviny lze i teď, byť trochu krkolomně - hráč B dá požadavek na výměnu 50 svých za 100 mých a následně opět 25 získaných za 50, co musel předtím dát. A získá tak ode mne 75 surovin.

U armády by to hodně narušilo PvP boje, pokud by bylo možné darovat hráči ze středověku jednotky z budoucnosti. To jedině, že by šly věnovat pouze jednotky z doby hráče - a to mi připomíná nápad, co už tu byl, tedy darování jednotek do cechu, a ty by šly následně použít v CvC.

Na spolupráci jsou tu cechy...
 

dudasek

Znalec
"podpora" obrany šla poslat v jiné hře,ale ubírala obilí=život města...tady by ubírala obyvatele?k smíchu!každý ať buď postaví spoustu obranných vb a útočníka nenechá projít,nebo ať včas vybírá výrobu a útočník dostane max. mince z baráčků-....
 
Samozřejmě že by to mohlo být zredukováno tak aby se armáda z větších dob nedala posílat do těch nejnižších ale třeba plus mínus jedna doba...každopádně mi totiž jen přijde že ta interakce je dost nevyužitá co se přátel týče...
 

DeletedUser4749

Host
Dárky plánované byly. Kdo hraje delší dobu si ještě vzpomene. Ovšem tvůrci namísto aby je zprovoznili, raději všechno zrušili. Po letech žádostí vytvořili tu žalostnou podřadnou náhražku jménem starožitník.
Nechápu, proč by to mělo být lákadlo pro podpůrné účty. Mám ze svého města všeho nadbytek. Nějak nechápu proč bych si měl k desetitisícům zboží v invu přidávat ještě něco z jiného města... To samé platí pro budovy, vojenské jednotky...
Protože INNO koncepci dárků zahodilo, do hry je nikdy nedají. Víme jak pracují. Nikdy nepřiznají, že něco vymysleli špatně.
 

Svatej

Legenda
možnost "darování zboží" skrze obchod ti tu byla popsána výše.
Pomoc při obraně - ZÁSADNĚ PROTI (leda by se přepracoval celý systém bojů tak aby to nebylo OP, pak jsem pro)
jinak, "jakýsi event nebo minihra v rámci takové spolupráce mezi hráči" máme a ne jeden! Expedice, cechovní bitvy, cech versus cech... tyhle všechny minihry a eventy můžeš hrát i s "přáteli." ;)
Jo a nezapomínat na minihru "zaútoč a vyrabuj" mezi ne-tak-docela přáteli. :D
 

DeletedUser4749

Host
možnost "darování zboží" skrze obchod ti tu byla popsána výše.
Pomoc při obraně - ZÁSADNĚ PROTI (leda by se přepracoval celý systém bojů tak aby to nebylo OP, pak jsem pro)
jinak, "jakýsi event nebo minihra v rámci takové spolupráce mezi hráči" máme a ne jeden! Expedice, cechovní bitvy, cech versus cech... tyhle všechny minihry a eventy můžeš hrát i s "přáteli." ;)
Jo a nezapomínat na minihru "zaútoč a vyrabuj" mezi ne-tak-docela přáteli. :D
Lorde, jak chceš s přáteli spolupracovat v expedici? Jako že všichni tví přátelé jsou s tebou v cechu, nebo mi něco uniklo?
 

Svatej

Legenda
Někteří mí přátelé jsou v cechu. :)
Krom toho, v cechu kde jsem panuje velice přátelská atmosféra :):D
Nic hráčům nebrání narvat si tam celý cech pokud to budou chtít. ;)
 

dudasek

Znalec
obrana je omezená na 8----celý cech se tam nevejde :)
darování INNO zcela zazdilo,jakékoli podpory vojáky jsou tudíž zcela mimo mísu... PROTI!
 

DeletedUser15961

Host
Darovat zboží se dá,stačí se trochu zamyslet.
Vzájemná podpora armády je úplný nesmysl,z toho by byl akorát průšvih.
 
Nahoru