inventář2

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1120
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1120

Host
Mám dotaz. V seznamu, co bude v updatu bylo, že bude možné nahradit jednu budovu druhou a tu první potom zase použít. Tak jsem jednu budovu nahradila, ale tu původní v inventáři nemám. Znamená to, že jsem o ni nenávratně přišla, nebo ji ještě lze někde najít? Díky za odpověď
 

DeletedUser

Host
Různé funkce

* Výměna obytných budov- je možné postavit nový dům na místě starého, stará budova bude nahrazena novou.

Nikde již není napsáno, že ta první by šla použít, ta se prostě nahradí. (nevim jak je to se surovinama)
 

DeletedUser1120

Host
Díky, přišlo mi logické, že půjde použít znovu. Kdyby tomu tak nebylo, tak to není žádné zlepšení spíš naopak, ne? Když budovu zbouráš, tak se ti vrátí část nákladů, takhle jsem si nevšimla kolik to stálo, ale myslím, že k náhradě nedošlo...
 

DeletedUser

Host
No, já bych se na to musel podívat.. zkusim to a napíšu..
 

DeletedUser

Host
Vyzkoušeno-Náklady se ti odečtou, jako by si tu starou budovu prodal.. Jinak to nahrazování je od toho, abys nemusel:
Prodat starou budovu-Vybudovat novou budovu.. je to jen pár kliků, ale trochu zrychlení to možná je, ale nic víc..
 

DeletedUser1120

Host
Tak tohle mi opravdu moc jako zlepšení nepřijde. A slibovaného updatu s inventářem se asi nedočkáme... No nic, tak děkuju
 

DeletedUser1120

Host
Nemohla, to psali už někdy dávno, že to bude v některém následovném updatu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru