[HRA] Jak regrutovat vojáky?

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Rekrutovat jednotky můžeš přímo v kasárnách, počítají se i jako obdržená odměna nebo pokud máš v inventáři předmět truhlu s jednotkami, po otevření se také počítají jako rekrutované.
 

Borat

Člen
Speciální budovy - Guvernérova vila, Zimní pyramida... aj. Náhodné jednotky z doby budovy. CE, jsou tam odměny naverbování jednotek z aktuální doby. To samé CB. Alcatraz je ovšem ideální fabrika. Rekrutuje ty jednotky ke kterým má kasárna (a to klidně nepostavená, jen někde píchnutá třeba na okamžik výběru). K Alcatrazu mám jedno Doupě tuláků a tím mi Alcatraz generuje tuláky. Pak lze doplnit libovolné jednotky z libovolné doby pomocí kasáren ze stavby - z aktuální či libovolné starší doby. Mám rád šampióny. Na ty je třeba zase schovávat Útočiště šampióna i ze starších dob a v případě potřeby ho postavit.

Patrně je chyba mít slabý Alcatraz a různá kasárna. Alcatraz pak generuje přednostně tyto jednotky po malých počtech a doplňování armády vázne. Alcatraz potřebuje vyladit ostatní vojenské budovy a zvednout tak na lvl. 25.

Doplňuji, právě jsem zase narazil na emisary, co dávají v radnici jednotky. Tak vede cesta k jednotkám i přes osady.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru