Jednotky pro dobu ledovou

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14369

Host
Zdravím ,
mám zde návrh na přehodnocení bojových jednotek v DL. Nevím jestli je správné aby v DL bylo možno spamovat oblehy kopiníkama :(, je to dost nefér boj když to trvá 14 dní a více. Jednoduše by v době ledové měli být jednotky z vyšších dob, třeba od Pokroku, ale né jednotka která se vyrobí za 15 sekund.
 

DeletedUser9342

Host
Dobrý den,
CVC provincie pro dobu ledovou neexistuje. A pokud by existovala, tak proč by tam měly být použitelné jednotky pokroku?
 

Svatej

Legenda
neonik:
1) prohledej si fórum než začneš další spamovací vlákno tento návrh se opakuje furt dokola se stejně nepravdivými údaji a položeny na stejných mylných předpokladech.;)

2) NEJDE o CvC mapu doby ledové Taková mapa NEEXISTUJE. Zřejmě máš na mysli "MAPA VŠECH DOB" což, jak už sám název napovídá, je mapa které se už z principu mohou účastnit jakékoli jednotky.

3) Kdybys trochu sledoval co vývojáři / dev tým posílá hráčským směrem, či alespoň si dal tu práci a prohledal fórum, věděl bys, že se jasně vyjádřili, že žádné nové CvC mapy už vydávat NEBUDOU.;) A také bys věděl, že vývoj CvC jako funkce je odsunut do pozadí prioritních funkcí až někam do "možná někdy, spíš nikdy";)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14369

Host
Super odpovědi, reagoval jsem na to co se poslední dobou snažil dělat váš nový člověk richie666 , v tuto chvíli chápu , že můj podnět bude zahozen :(, zrovna tento člověk je důvodem mého návrhu, aby se to nestávalo dalším cechům a návrh jednotek třeba z pokroku.
Asi popřeji dobrou hru do budoucna, ale jednání tohoto člověka totálně znechutilo už pár lidem a myslím, že budoucna jich bude víc :(
 

Svatej

Legenda
Hele, já k tomuhle chování taky nemám kladný postoj. A obecně jsem CvC kritizoval ještě dávno před touto mapou za možnost farmingu bodů. (Dřív se prostě místo kopí používali tuláci, bubeníci či vlajkonoši)
Ale jednou jsou ty pravidla takhle nastavená a tito hráči nejednají v rozporu s nimi. Naopak to byl od tvůrců záměr, který se tak docela nevyvedl. A pak CvC prostě zahodily no. Šance že bys dev tým donutil se k této funkci vrátit je prostě nulová i kdyby tento tvůj návrh byl poslán dále.;)

Co se richieho týče.... mám svůj názor založený na jeho chování na brisgardském chatu... To ale neznamená že ho budu podezírat z předpojatosti.;) Tedy alespoň ne hned od začátku. :D:p Prostě tu napsal svůj názor jakožto hráče a tak bys to měl brát. ;)
O tom, který návrh bude posunut stejně nerozhoduje (alespoň pokud vím já) On. Snad tě to uklidní.
 

DeletedUser14369

Host
Ale bubeníka nebo vlajkonoše vyrábíš několik hodin, tuláka den. Kopiníka 15 vteřin. Richie nám to tam spamoval a nejenom nám, proto mám návrh zrušit tuto jednotku a vlastně jsem to podal až po 14 dnech jeho jednání. A naštěstí nejsme v Koreji. Od richiiho to beru jako výsměch těm, kteří proti němu stáli :(
 
Zdravím ,
mám zde návrh na přehodnocení bojových jednotek v DL. Nevím jestli je správné aby v DL bylo možno spamovat oblehy kopiníkama :(, je to dost nefér boj když to trvá 14 dní a více. Jednoduše by v době ledové měli být jednotky z vyšších dob, třeba od Pokroku, ale né jednotka která se vyrobí za 15 sekund.
Zdravím ,
mám zde návrh na přehodnocení bojových jednotek v DL. Nevím jestli je správné aby v DL bylo možno spamovat oblehy kopiníkama :(, je to dost nefér boj když to trvá 14 dní a více. Jednoduše by v době ledové měli být jednotky z vyšších dob, třeba od Pokroku, ale né jednotka která se vyrobí za 15 sekund.
souhlasím když bojovat tak minimálně z armádou součastnosti,neb není domyšlené že začínající hráč může totéž jak hráč který tuto hru hraje již léta.
 

DeletedUser5384

Host
Tahle hra se vymyká tím,že každý může v mezích pravidel hrát tak,jak sám chce. Pokud někdo nehraje podle vašeho vkusu, je to váš problém.Pokud se rozhodnu bránit ledovku kopími,je to moje rozhodnutí,do kterého vám nic není. Vynucovat si kvůli tomu změnu pravidel je zvěrstvo.
 

DeletedUser14369

Host
Tahle hra se vymyká tím,že každý může v mezích pravidel hrát tak,jak sám chce. Pokud někdo nehraje podle vašeho vkusu, je to váš problém.Pokud se rozhodnu bránit ledovku kopími,je to moje rozhodnutí,do kterého vám nic není. Vynucovat si kvůli tomu změnu pravidel je zvěrstvo.
Ty jsi nic nepochopil, tady jeden hráč spamuje útoky kopiníkama. Hexy přenechává někomu jinému a jenom hrabe body :(. Obrana je mě jedno, ale něco co ti otravuje 24 hodin denně a vyrábíš to za 15 vteřin a ještě cítí ukřivděně :(. Nejdříve se sitací seznam a potom něco piš.
 

Svatej

Legenda
Ty jsi nic nepochopil, tady jeden hráč spamuje útoky kopiníkama. Hexy přenechává někomu jinému a jenom hrabe body :(. Obrana je mě jedno, ale něco co ti otravuje 24 hodin denně a vyrábíš to za 15 vteřin a ještě cítí ukřivděně :(. Nejdříve se sitací seznam a potom něco piš.
Nic jsi nepochopil. CvC mapa všech dob byla udělána proto, aby odlehčila od "farmingu bodů" ostatním mapám. Což byla věc na kterou si stěžovali zástupci cechů snad na všech jazykových mutacích...
Proto byla zavedena tato mapa - aby farmáře odvedla z ostatních map. A ono to funguje.;) V tomto smyslu tato mapa zcela splnila svůj účel a stžovat si na to je jako stěžovat si že oheň hřeje nebo že vodda teče...;)

A mimochodem, pokud chceš bojovat za "Fér podmínek" proč tedy hraješ na mapě všech dob a ne na mapě odpovídající tvé vizi? Od železa po budoucnost... je jich dost. ;)
 

DeletedUser12887

Host
ok taky se jednalo o minicechy, což teda jsem schopen beze zbytku naplnit, doufám pevně, že tu pak nikdo ani jinde nebude plakat

Jinak dejme tomu, že se tu baví svět Brisgard momentálně, ale pokud tedy jsou ty pravidla dána takto, budu se věnovat světu East Nagach a myslím, že tedy budete mít práce s vysvětlováním CvC víc než dost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Ty jsi nic nepochopil, tady jeden hráč spamuje útoky kopiníkama. Hexy přenechává ............... Nejdříve se sitací seznam a potom něco piš.
Ale já to pochopil a četl, a ty mne prosím laskavě nepoučuj,to už ani mí rodiče pár desítek let nedělají. prostě: Je to mapa všech dob? Je. Je to způsob hry neodporující pravidlům? Je. Vše ostatní jsou jen tlachy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru