Kalkulačka boje

V jiných bojověstrategických hrách jsou kalkulačky boje , kde se nastaví určité parametry a podle nich to spočítá , jakou mám šanci na výhru. Akorát se to platí reálnou měnou (diamanty).
Bylo by možné to zavést i tady?

Hledala jsem to v jiných diskuzích a nenašla jsem to.
Děkuji za odpověď,kvetka73
 

Svatej

Legenda
PROTI
Předpokládám že v těch "jiných" bojověstrategických hrách má voják ve tvé armádě jinou hodnotu a není jen (obzvláště pro koncového hráče) krvavou kapkou v moři z lucidního snu hraběte Draculy.

Vojáci jsou v téhle hře synonymem postradatelnosti a prohra v případném boji neznamená žádný problém. V nejhorším případě to můžeš zkusit za 24 hodin znovu.

P.S. BLOOD FOR THE BLOOD GOOD! SKULLS FOR THE SKULL THRONE!
377.gif
 
Naposledy upraveno:
a prosím tě, piš svoje nápady rovnou jen do sekce Nápady a ne do sekce Nápady předané vývojařům tam to dávají cz tým když to poslali do německa..
jinak proti - důvod je napasaný u @LordFrunDor
Promin,ale já to dávala do sekce Nápady,jen mi přišlo upozornění na to,že to je přesunuté do jiné sekce.
Koukám,že by ti hodně vadilo,kdyby holka měla lepší nápad,než ty. Co?
Už sem nic dávat nebudu a sorry,že obtěžuji :mad:
 
A nemusela bych sem psát "hovadiny",kdyby tu byli nějaké srozumitelné informace. Ale bohužel to tady není,proto sem kdejaká pipka (já) píše kraviny
 

Svatej

Legenda
Promin,ale já to dávala do sekce Nápady,jen mi přišlo upozornění na to,že to je přesunuté do jiné sekce.
Koukám,že by ti hodně vadilo,kdyby holka měla lepší nápad,než ty. Co?
Už sem nic dávat nebudu a sorry,že obtěžuji :mad:
Upozornění ti přišlo, protože jsi založila vlákno ve špatné sekci a moderátor pak musel jít a přesunout to do sekce adekvátní. Mezi "Nápady" a "Nápady předané vývojářům" je prostě rozdíl. Do druhého se dostávají vlákna z prvního které prošly "sítem" hodnocení.
Je to běžná chyba u nových návštěvníků fóra a bohužel dosti frustrující. Jednak tím že se neustále opakuje, jednak že v tom pak vzniká zmatek.

Vzhledem k tomu že Magora už nějakou dobu čtu si dovoluju tvrdit, že to jestli jseš holka, kluk, neandrtálec nebo mimozemšťan je mu celkem jedno. ;) Taky si dovolím poznamenat že o tyhle agresivně-feministický poznámky mimo téma tu vážně nikdo nestojí. To si vylejvej někde jinde, děkujeme.
P.S.: Mrtvejmagor taky nemá v sekci "Nápady předané vývojářům" žádný vlastní nápad. :D To boří druhou půlku tvého argumentu. :D
Neobtěžuješ, ale pokud už sem nebudeš psát ve stylu tohoto příspěvku, fóru to jenom prospěje. ;)
A nemusela bych sem psát "hovadiny",kdyby tu byli nějaké srozumitelné informace. Ale bohužel to tady není,proto sem kdejaká pipka (já) píše kraviny
OK, jaké srozumitelné informace máš teď na mysli? Jestli tím je to že prohraný boj není nic hrozného a znamená nejčastěji jen velmi drobné zdržení, často zdržení jen několika málo kliků myší, tak to tě měl naučit už tutorial hry, kterým jsi musela projít a jehož je tato lekce součástí ve formě boje o prvních pár provincií.
Pokud máš na mysli to kam vkládat vlákna, tak to snad intuitivně vychází už ze samotných názvů těch vláken a z toho, že "předáno vývojářům" je podsekcí "nápady" a obsahuje mnohem méně vláken nebo ne?
 

Mrtvejmagor

Veterán
Promin,ale já to dávala do sekce Nápady,jen mi přišlo upozornění na to,že to je přesunuté do jiné sekce.
Koukám,že by ti hodně vadilo,kdyby holka měla lepší nápad,než ty. Co?
Upozornění ti přišlo že ti to někdo ze zprávců přesunul z vlákna Nápady předané vývojářům do vlákna Nápady a vysvětlení jsem ti už psal proč to nepatří do toho vlákna kam si to napsala

Nápady předané vývojařům tam to dávají cz tým když to poslali do německa..
Ještě přidám to že to vlákno nejde zamknout...
 
V jiných bojověstrategických hrách jsou kalkulačky boje , kde se nastaví určité parametry a podle nich to spočítá , jakou mám šanci na výhru. Akorát se to platí reálnou měnou (diamanty).
Bylo by možné to zavést i tady?

Hledala jsem to v jiných diskuzích a nenašla jsem to.
Děkuji za odpověď,kvetka73
Bojování je to nejlepší na téhle hře. Pokud to opravdu neovládáš, kdesi tady na fóru je pomoc při boji. Kde je rozepsané, jaké jednotky proti komu nasadit. Ještě hlavní mět VB přesně na boj a sem tam si přilepšit v krčmě. Tak asi všechno
 

dudasek

Znalec
když znáš procenta deff a tvé off je docela normální bažit po nějaké simulátoru,co ti spočítá šanci..je trochu (ne)normální v této hře,že má off 300+ zcela klidně poráží soupeřovu 600+deff s minimální ztrátou...hrají v tom samozřejmě podíl i rozdílné věky jednotek(sehnat +2 věky vpřed díky úkolům nebývá problém)...,ale přeci---simulátorek by se hodil,ale je zde opravdu hoooodně proměnných-a zdá se,že kvůli minimálnímu užitku a standartní odchylce se tím netřeba zabývat.....
 

traktorista

Odborník
Kalkulačka boje je ptakovina. Když si večer vytloukam boje tak automat přestane vítězit, ale jsem-li při chuti ručně můžu ještě klidně pokračovat dál. Takže co by pocitala? Automat? Nebo ruční boj? Nebo by slo přepnout výpočet ruční/ automat? Jak by se pocital vliv terenu? By ta kalkulačka fungovala až po vygenerování mapy? A co kriticak? Je rozdil nejen v jejich počtu za kolo, ale taky jestli s nim trefim na začátku úplně zdravou jednotku a nebo s ním dodělám na konci zoufalce s jednou čárkou. Každopádně bych dia místo nějakého pofiderniho výpočtu investoval raději do vylepšení armády.
Tudíž jako správný falokrat a misogyn PROTI.
 

d arvit

Odborník
nejlepší simulátor jsou zkušenosti a znalost jednotlivých jednotek,
nedovedu si představit jak by tady takový simulátor měl fungovat a jak moc by se na něj dalo spoléhat, v boji hraje obrovskou roli náhoda (škody, mapa ..)
přesně jak píše Kayro - 5x stejný boj a pokaždé jiný výsledek od drtivé prohry po jasnou výhru - u vyrovnaných bojů,
je trochu (ne)normální v této hře,že má off 300+ zcela klidně poráží soupeřovu 600+deff s minimální ztrátou...
takhle jednoduché to neni, podstatnou roli v tom hrají ta druhá podceňovaná procenta a jejich vzájemné poměry + skladba jednotlivých armád.

hrají v tom samozřejmě podíl i rozdílné věky jednotek(sehnat +2 věky vpřed díky úkolům nebývá problém)....
ve středních dobách, v pozdější fázi hry už to normální neni (aby v ledu měl někdo jednotky virtuálu)

sem tam si přilepšit v krčmě.
tady jen dodám že to platí hlavně pro začínající a hráče s malým útokem.
protože se % z krčmy pouze příčitaji k celkovým procentům, kdyby útok byl klasická hodnota a % ho mocnila jak se sluší a patří mělo by to smysl i pro ostatní..

příklad:
takhle to funguje
100% útok + 30% = 130% (podstatná změna)
500% útok + 30% = 530% (nepodstatná změna)
1000% útok +30% = 1030%( nepostřehnutelná změna)

kdyby % fungovala jako % k číselné hodnotě

100 + 30% = 130% (podstatná změna)
500 + 30% = 650% (stejně podstatná změna)
1000+30% = 1300% (stejně podstatná změna)

proto hráči s většim útokem zapínaji bonus z krčmy neboberou elík spíš jen pro pocit, že něco udělali, než pro efekt..
 
Nahoru