Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

Jasne, ze nejsi ziv z hrani hry, naopak z potravin jo. Ale kdyby vsichni byli stejni a nepustili kacku, tak co, tak hra proste neni. Takze takove nazory i na chatu a ruzne..jen blbec za neco plati..me serou. Takze blbci vam umoznuji hrat hru..no vidite. :) Ja taky diamanty nekupuji, ale u eventu neco dam skoro vzdy.

Nekomu 375 kc proleti plicemi a nebo pivnim gagorem..a neresi to. Takze jednou za mesic a pul,proc nepodporit hru a neco neziskat navic ci rychleji. :)
 
Ušáku nikdy jsem neřekl že ten kdo za něco platí je blbec a když to někdo udělá jednou za měsíc nebo pulrok tak to neva, ale když utrácí denně 1000 korun tak to asi normální není:)
 

Borat

Člen
Taková poznámka k té šipce. Vidím také FoE v češtině s nákupy v EUR. Nákupy jsou na jedné straně bez jakéhokoliv posouvání stran. Začínají na 5 EUR a končí na 80 EUR (2000 Kč). (Tak jsem to znával i v nákupech za Kč. Jedna strana diamantů.)

Nabízí se vysvětlení. Pokud se nákup za Kč otevřel na dvě strany do 5000 Kč, jde o příspěvek výhradně českého týmu jak škubat lépe české hráče. Ke krachu cen tedy došlo výhradně pro Čechy...

Může to být ale také automat. Je tam u 2000 Kč "nejoblíbenější nákup". Patrně mezi českými kupujícími převážili "zlatokopové", kteří nesází do FoE usmolených 500 Kč, ale rovnou 2000 Kč. FoE pro Česko tedy otevřelo stranu dva s nákupy do 5000 Kč, aby vznikla rezerva. (Což mě zmátlo.) Krach cen tedy nezařídilo FoE, ale samotní čeští hráči ochotní cpát do FoE převážně rovnou tisíce.

(Nevíte jak je to v anglické, německé či francouzské verzi? Také mají nákupy na dvě strany? V US mají nákupy také za cca 220 USD nebo v Německu za 200 EUR. Nebo je to úkaz výhradně v Česku a známka naprosté zvrácenosti Čechů, dávat za jalové hraní tisíce?)
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Ale kdyby vsichni byli stejni a nepustili kacku, tak co, tak hra proste neni.
Nesouhlas. To je princip placení. Za online hry platí nejvíc peněz jen 1-5% hráčů. Na ty se autoři zaměřují. S tím se počítá.

Pěkné dělení. Velryby - 10% hráčů platících nejvíc a generují největší zisk za hru, delfíni - 40%, co občas něco zaplatí a střevle 50% hráčů hrajících převážně zdarma. 0,15% "bílých velryb" uhradí i 50% všech příjmů ze hry.

Bavíme se o stupidních online hrách, což je podvodná metoda, jak vytáhnout z populace "peníze za nic". Tradiční hry potřebují výkonné herní počítače a zisk generuje jen jejich prodej, který ničí ilegální kopírování. Rychlý levný internet umožnil online hry "zdarma". Které potírají potřebu nelegálního kopírování. Hráčům se snaží prodat jen "parodii hry" bez potřeby silného HW. Jde spíš o "nápad", než o nějakou "hratelnost". Zisk generuje tak 10% hráčů za nadstavbové zpoplatněné služby. Často je součástí hry vlastní měna hry, která maskuje utrácení peněz za hru. Tím, že je hra zdarma a snadno dostupná, mimořádně roste celkový počet hráčů. Model, který úspěšně konkuruje klasickému prodeji her. Potřebujete k tomu dostatečně neinteligentní populaci, která na takový princip skočí a konzumuje ho. Je zde také trvalé nebezpečí pro děti, protože hra průběžně nabízí placené funkce a vědomou platbu by měl provádět jen "svéprávný dospělý".

(Takové legrační. U klasických her vadilo, pokud si hru koupilo pár hráčů a většina hru ukradla. Tak máme model, který se spokojí s tím, že za hru zaplatí 10% hráčů, aby 90% mohlo hrát vesměs zdarma.)

Současně se mění demografické složení hráčů. Průměrný věk hráče je dnes 33 let. Počet žen a mužů se vyrovnal. "Hračičkové s IQ konve." Neseženete 30 letou babu na založení rodiny. Jako že jsou všechny použitelné dávno ve 30 zadané. A pak tady řešíme, že se počet 30-letých holek hrajících nesmysly vyrovnal mužům. (Kdo hraje, krade čas dětem a partnerům. Hráč by neměl mír rodinu a slušnou práci. Což patrně nemá. 50% hrajících žen je soda.)

Fakticky tady online sledujeme parádní chyták na populaci. Jak hloupé lidi okrást o čas a peníze. (A o jejich životy.)
 
Nesouhlas. To je princip placení. Za online hry platí nejvíc peněz jen 1-5% hráčů. Na ty se autoři zaměřují. S tím se počítá.

Pěkné dělení. Velryby - 10% hráčů platících nejvíc a generují největší zisk za hru, delfíni - 40%, co občas něco zaplatí a střevle 50% hráčů hrajících převážně zdarma. 0,15% "bílých velryb" uhradí i 50% všech příjmů ze hry.

Bavíme se o stupidních online hrách, což je podvodná metoda, jak vytáhnout z populace "peníze za nic". Tradiční hry potřebují výkonné herní počítače a zisk generuje jen jejich prodej, který ničí ilegální kopírování. Rychlý levný internet umožnil online hry "zdarma". Které potírají potřebu nelegálního kopírování. Hráčům se snaží prodat jen "parodii hry" bez potřeby silného HW. Jde spíš o "nápad", než o nějakou "hratelnost". Zisk generuje tak 10% hráčů za nadstavbové zpoplatněné služby. Často je součástí hry vlastní měna hry, která maskuje utrácení peněz za hru. Tím, že je hra zdarma a snadno dostupná, mimořádně roste celkový počet hráčů. Model, který úspěšně konkuruje klasickému prodeji her. Potřebujete k tomu dostatečně neinteligentní populaci, která na takový princip skočí a konzumuje ho. Je zde také trvalé nebezpečí pro děti, protože hra průběžně nabízí placené funkce a vědomou platbu by měl provádět jen "svéprávný dospělý".

(Takové legrační. U klasických her vadilo, pokud si hru koupilo pár hráčů a většina hru ukradla. Tak máme model, který se spokojí s tím, že za hru zaplatí 10% hráčů, aby 90% mohlo hrát vesměs zdarma.)

Současně se mění demografické složení hráčů. Průměrný věk hráče je dnes 33 let. Počet žen a mužů se vyrovnal. "Hračičkové s IQ konve." Neseženete 30 letou babu na založení rodiny. Jako že jsou všechny použitelné dávno ve 30 zadané. A pak tady řešíme, že se počet 30-letých holek hrajících nesmysly vyrovnal mužům. (Kdo hraje, krade čas dětem a partnerům. Hráč by neměl mír rodinu a slušnou práci. Což patrně nemá. 50% hrajících žen je soda.)

Fakticky tady online sledujeme parádní chyták na populaci. Jak hloupé lidi okrást o čas a peníze. (A o jejich životy.)

No jestli tahle hra obira cas rodine,tak hraji asi neco jineho. Obirace casu jsou rozhodne jine online hry,ale tohle? Nekecej.:)

staci 1 hodina denne..mozna i mene
 

Borat

Člen
Základní problém FoE. Není to hra, kde by si jeden pohrál, když má na hraní náladu a čas. Je to totální opruz, který diktuje hráčům povinnost alespoň jednou denně na hodinu zajít a otravně vytěžit město a splnit nesmyslné úkoly pro úkoly. Zda hráč hraje není na vůli hráče, ale na diktátu FoE. Přidružený problém, není to "hra", kde by šlo o nějaké "pohrání něčeho". Je to bohapustá těžba nesmyslů pro posílení jiných nesmyslů. Zvrácený princip. "Hraní" bez hry. Jen matení pojmů "o hraní". Asi jako význam pojmu "klamavá reklama". Tady máme "klamavou hru".

Online hry mají zcela měnit přístup k počítačovým hrám. Tady je to 100%. Žádná hra. Tisíce hráčů. A poletují pojmy "jak si pohrajeme", nad nesmyslem, kde o žádné hraní nejde. Výborný klam a nalhávání. Dokonalý podvod. :cool:
 
Základní problém FoE. Není to hra, kde by si jeden pohrál, když má na hraní náladu a čas. Je to totální opruz, který diktuje hráčům povinnost alespoň jednou denně na hodinu zajít a otravně vytěžit město a splnit nesmyslné úkoly pro úkoly. Zda hráč hraje není na vůli hráče, ale na diktátu FoE. Přidružený problém, není to "hra", kde by šlo o nějaké "pohrání něčeho". Je to bohapustá těžba nesmyslů pro posílení jiných nesmyslů. Zvrácený princip. "Hraní" bez hry. Jen matení pojmů "o hraní". Asi jako význam pojmu "klamavá reklama". Tady máme "klamavou hru".

Online hry mají zcela měnit přístup k počítačovým hrám. Tady je to 100%. Žádná hra. Tisíce hráčů. A poletují pojmy "jak si pohrajeme", nad nesmyslem, kde o žádné hraní nejde. Výborný klam a nalhávání. Dokonalý podvod. :cool:

Ja porad nechapu proc to teda hrajes. Milion duvodu,ze tohle stoji za ..to ze zadele. Ale porad to tu valis,tak jdi hrat neco lepsiho a zabavnejsiho teda,a teda i zadara full.

Jestli to nebude tim,ze hrajes na vsech svetech a zere ti to cas a jsi nasrany..co ze jo?

Ja hraju jeden svet a pohoda, cas mi to nezere,a kdyz,jak pises nevyberu v devet vecer, tak vyberu rano. A hra me bavi,a nejsu otrok,jak asi ty..pri tech vsech svetech...asi si zabredl do baziny a ted to hazes na INNO.. staci nehrat. :)
 

Borat

Člen
Jestli to nebude tim,ze hrajes na vsech svetech a zere ti to cas a jsi nasrany
Bylo tady někde doporučení, hrát klidně několik měst "pro větší zábavu". Ano, je to opruz. Hra má rozházené v každé epoše pořadí opakujících se úkolů. Plete to a překáží. Nejlépe si svá města srovnat do shodné epochy. Pak se to jede jak přes kopírák. Souhlas, čas to žere víc. (Zase třeba eventy projedu několikrát a rychleji si je osahám.)

Všude mám nějakou slušnou úroveň a nějaký ten cech. Po měsících a letech smažení je základní motivací, "je mi líto to jen tak vyhodit". Jenže, to je princip FoE. Těžba a vyhazování vytěženého pro nic komínem. Náklady jsou tady mnohdy výrazně nepřiměřené zisku. Cílem InnoGames je hráče co nejvíc vysávat a ničit a tím jim komplikovat postup ve hře.

Jak hraji víc světů, neumím se rozhodnout, kde to běží nejlépe. Každý svět je trochu jiný. Všude je jiná sestava přátel. Někde mám aktivní cech někde ne... Váhám, který svět vlastně preferovat?

Pak, na hru zdarma jsou ideální farmy na těžbu diamantů. K takovému stavu se blížím. Mám města zhruba z 1/3 přestavěná na farmy. Patrně v tom budu pokračovat a většinu měst předělám zcela na farmy. Je to dobrá podpora ve hře, neřešit diamanty. U takového rozhodnutí ještě nejsem. (V inventáři mám desítky Studánek. Příprava běží. Zkouším Semennou banku, kterou většina hráčů vůbec nemá. Proč? Má šetřit město zaneřáděné Studánkami.)

(Do toho přišly nesmyslné CE. Nyní přišly nesmysly do CB. Hra přestává bavit, jen víc prudí. Hráči hlásí, že to balí. Obávám se, že mé plány s farmařením mohou brzy skončit dík páchání změn InnoGames a odborným týmem FoE.) :cool:
 
Naposledy upraveno:
Bylo tady někde doporučení, hrát klidně několik měst. Ano, je to opruz. Hra má rozházené v každé epoše pořadí opakujících se úkolů. Plete to a překáží. Nejlépe si svá města srovnat do shodné epochy. Pak se to jede jak přes kopírák. Souhlas, čas to žere víc.

Všude mám nějakou slušnou úroveň a nějaký ten cech. Po měsících a letech smažení je základní motivací, "je mi líto to jen tak vyhodit". Jenže, to je princip FoE. Těžba a vyhazování vytěženého pro nic komínem. Náklady jsou tady mnohdy výrazně nepřiměřené zisku. Cílem InnoGames je hráče co nejvíc vysávat a ničit a tím jim komplikovat postup.

Za dva roky jsem v Titanu co to hraji, jestli mi haze INNO nejakou komplikaci..ne, me osobne ne. Aspon ji teda nevidim.
 

ropator

Nováček
Evžene přesně souhlasím s tím co jsi napsal, taky hraji jeden svět a když nevyberu večer, vyberu ráno, nadovolené yl net moc špatnej, taky sem to přežil holt sem nějakej den nebyl
Borat se v tom už ztrácí, když čtu co píše. Několik měst, farmy, to z toho pak člověk musí zákonitě zblbnout.
 

hrafhra

Turista
Ja porad nechapu proc to teda hrajes. Milion duvodu,ze tohle stoji za ..to ze zadele. Ale porad to tu valis,tak jdi hrat neco lepsiho a zabavnejsiho teda,a teda i zadara full.
Protože má básnické střevo a rád píše.
Babička Boženy Němcové chodila na zámek v Ratibořicích, Borat chodí do hry, Šťastný to muž.... A co na to Schovanec Narcis....?
 

Borat

Člen
Babička Boženy Němcové chodila na zámek v Ratibořicích
Zrovna je Zlíč rozkopaný a neprůjezdný. Beru to do Skalice Ratibořicemi. Minule jsem kličkoval mezi srnci... Jsem na tom shodně, jak Barunka. 100 přes automatickou pračku kněžny Zaháňské. (Bělidlo, mandl.)

Borat se v tom už ztrácí,
Farmaření mi přijde naprosto v pohodě. Jak jinak zajistit diamanty? Za FoE platit? To mi přijde jako vrchol zblbnutí. :cool:
 

ropator

Nováček
Borate, kdybys tady nepsal básničky a hrál hru alespoň jako mírně podprůměrný hráč, diamantů by jsi měl dostatek
 
Nahoru