Kdy došlo ke krachu na FoE burze?

Borat

Člen
Po čase koukám na nákup balíčků diamantů. Bývalo tady 500 Kč. (V akci se dalo koupit 5000 diamantů za 500 Kč.) A bývalo tady patrně i nějakých 250 Kč a 125 Kč. Nyní začíná nabídka na 1300 Kč. To je nějaká krátkodobá akce nebo trvalý stav? A za těch 1300 Kč mohu mít 5400 diamantů či nyní akčních 16200 diamantů. No, je kapku rozdíl cca 5000 diamantů za 500 Kč či za 1300 Kč... "Nechci tu slevu zadarmo."

Za mě, nejméně 1300 Kč je zcela demotivující cena.
 
To je zase nadpis..presne jak v event tematu..INNO krachuje.
Ty uz nevis,jak tu sokovat lidi. :}

Ja uz se ani nedivim, ze to tak mastis, kdyz neumis ani najit nakup diamantu. Za 500 je porad a ano kdyz je akce plus 200 procent,tak dostanes 5100 pri jednorazovem nakupu. Vetsinou je cas na to 24 hodin. Hraju to uz dva roky a ceny i akce jsou porad stejne.
Takze zadny krach prosim te, plasis tu opet.
 

Borat

Člen
Nevím kam koukáš
Nákup / záložka Diamanty - začíná na 1300 Kč. Pak už jen Balíčky a Forge Plus. Nad diamanty ubíhá čas, ještě 16 hodin. Je nějaká možnost, jak se dostat na diamanty za 500 Kč? Nevidím ji. (K tomu reklamuji cenu. Pokud je 5000 diamantů za 500 Kč. Jaká je to "akce" koupit 3 x víc diamantů za 1300 Kč?)

(Při eventu bylo myslím něco podobného. Pokud by jeden uvažoval, že 500 konečně vytáhne. Nebylo jak. Vlastně zablokované nákupy.)
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Dík, to bude ono. Šipka mě nenapadla. Nikdy jsem ji dříve používat nemusel. Okno se mi otevíralo na nejnižších částkách. Částka 500 Kč byla označena jako nejoblíbenější. Nyní je to částka 2000 Kč a okno se otevře narolované na částkách od 1300 Kč výš.

(Akce již skončila. Okno už není červené, ale zelené. Předpokládám, že ta šipka fungovala i během akce, jen mě nenapadla. Odzkoušet to již nemohu.)

Takže, upřesňuji dotaz, kdy ke změnám v e-shopu došlo? Hodnotím to jako tlak (či manipulaci) na nákupy za tisíce. Zatímco dříve jsem měl pocit, že jsou vítány nákupy za 250/500 Kč.
 

ropator

Nováček
Já vůbec nechápu že někdo kupujete diamanty. Nemám farmu a všechno jsem získal ve hře. Jsem v budoucnosti a všechny rozšíření za dia mám koupené.
Na kontě dalších cca 12 000 dia a úkoly od koloniálu neplním, tak tam mě asi ještě hromada přibude..
A to jsem minulý event vrazil 3980 do jistoty zlaté ligy.
Mám dojem, že nejste hráči ale ....... , víte jak ten rým pokračuje?
Prostě neschopný plačky co všechno hodí na "vykořisťovatelský" INNO
 
A kdyby nikdo nic nekupoval..myslis,ze by jsi tu hru pak hral? On to asi nekdo musi delat ze.:) Ze nekupujes beru,ale ty kecy,ze ..vubec nekdo..nechapu.
 
Za poctivě vydělané peníze nakupuji diamanty. A za to přijdu do pekla. V potravinách se taky musí platit, to vám přijde normální ? Tady si dokonce můžete vybrat, zda kačku pustíte nebo ne. Si to zkuste naprogramovat sami, vy poctivci.
 

ropator

Nováček
Evžene a Miloši ,neříkám že nekupuji, ale nekupuji Dia, ty nepotřebuji, posílám peníze v eventu i když bych ty budovy ani nakonec nepotřeboval, že se hra z něčeho živit musí je mě jasný, jen reaguji na plačky co tady pořád píšou jak maminčini usmrkánci ,co je všechno pořád špatně a jak je INNO okrádá
 
Nahoru