Ke Hře.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6220

Host
Můj názor: Prozkoumat další kraj trvá zbytečně dlouho.Rabování také občas nejde z černá to a musím načíst znova.A třebas jsem tam teprve 5 minut.Tím ztratím možnost rabování. Není to poprvé proto je to divné.Taky ten fakt že jsou zvýhodněni ty co mohou nakupovat diamanty.No kde mohu získat jinak diamanty třebas 500 než je koupit.Když na to není tak nás ty bohatí převálcují protože si to koupí.Jinak je to skvělá hra.Jak sem řekl je to můj názor.:)
 

DeletedUser6769

Host
Takový postřeh - vydělávat musí, jinak hra nebude vůbec... takže buď budeme platit všichni, což by se ti určitě nelíbilo, nebo za nás budou platit ti, kteří si pak za to zaslouží něco extra... neboj se, není jich tolik, aby tě to moc ohrožovalo. Navíc hodně diamantů se dá získávat při sezónních eventech (Valentýn, Vánoce, Haloween,..) a i u obyčejných úkolů je šance získat nějaké ty diamanty.
 

DeletedUser

Host
Ono ty diamanty zas takový zvýhodnění nejsou to by sis jich musel nakoupit kvanta když 1 bod stojí 50 dia,rozšíření a plánek 200 .. a navíc se daj získat i jinak :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru