Kolaps FoE v novém Edgi - umělá inteligence likviduje FoE

Borat

Člen
Hraji několik měst současně. Otevírám je současně v několika kartách Edge. Prohlížeč teď prochází velkými změnami. MS si hraje s umělou inteligencí, musel po vzoru Opery změnit vzhled oken... Neustále nové verze prohlížeče a blafání o nových funkcích.

Nově má Edge uspávání neaktivních karet. Uspané město FoE ztratí grafiku, začne plno hodnot zobrazovat v textové podobě. Reálně hra kolabuje a po návratu do uspané karty je třeba provést restart FoE. Doporučuji uspávání karet povypínat.

(Zkouším v Edge něco vyhledat, neskutečné. Pořád mi to předhazuje nějaké hesla, o kterých si něco myslí, že je chci... Nechci. Myslím, že naplno nastala srážka s "umělou inteligencí". Baví mě automat, co si vyhodnocuje FoE jako zbytečný nesmysl. Nevím, zda jde takové chování za Googlem či MS. Je to fuk. Každopádně jsem narazil na rozsekané FoE s nasazením nových "chytrých" funkcí. Tak bacha.) :cool:
 

Borat

Člen
Dnes novinka. FoE se totálně kouše v Opeře. Kolaps hry po dokončení bitvy. Vypadávající grafika po návratu na kartu. Návrat na kartu a tam texty... A přišla úžasná animace. Palec nahoru. Vrátím se do města a přes město jede mixér. Všechny budovy roztrhané létají jak pominuté pěkně dokolečka. Skvělý efekt. (Viděno 2x.)

Počítám, že Opera najela na nějaké to usínání karet...

Tak to vypadá, že hromadně končí prohlížeče, v kterých FoE jede bezproblémově bez dalšího nastavování. Není k tomu někde od InnoGames nějaké doporučení? Co nastavit, kde a jak?
 

Borat

Člen
Našel jsem na 2 počítačích shodný problém s Operou. Byla tam verze 102, věděla o verzi 103, ale ta nešla jako aktualizace nainstalovat. Přitom mi pravidelně Opera hlásila, ať ji pro aktualizaci restartuji. Divné. Nakonec jsem stáhl celou instalačku a 103 nainstaloval přes 102. Vše běží. Je to verze 103 a hlásí, že je to aktuální verze. Zkouším FoE a šlape dobře.

Samozřejmě má Opera usínání karet, usínání pro úsporu baterie a umělou inteligenci. Vše nepotřebné jsem povypínal. Mezi tím se mi sám aktualizoval Edge a usínání karet jsem našel zapnuté. (Jen neumím potvrdit, že bylo na tomto stroji vypnuté před aktualizací. Ale u MS očekávám zlomyslnost a zapínání vypnutých funkcí s každou aktualizací.)

Zajímavé úkazy tím neskončily. Vymazal jsem v Opeře (102) údaje o prohlížení. Po spuštění FoE si patrně samo FoE tahalo snad 5 minut nějaká data (cca 100 MB), město nabíhalo přitom jako šnek, nenatáhlo se celé, ale hra se přitom spustila. K neuvěření, aby šlapalo nenačtené město. Každopádně, šlo jen o první spuštění ve vyčištěné Opeře. Teď mi vše běží jak má.

(Očekávám že po rozvrtané Opeře a Edgi nastoupí vrtání v Chrome a Firefoxu. Chtěl jsem Operu stahovat v Chrome. Chrome takovou akci solidně zablokoval...) :cool:
 
Nahoru