Kolonizace Marsu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Community Manager
Člen týmu
Community Manager


Dosáhli jsme nových obzorů. Sen lidstva o pobytu na jiných planetách se dnes stává realitou, ve Forge of Empires začíná zcela nová vesmírná cesta. Cíl: Mars! Prozkoumejte obrovské krátery červené planety a hluboká údolí a dobývejte zdroje pro vaše město a kolonii. Ale buďte opatrní - společnost vlastnící dluhopisy a další kolonie Marsu se snaží využívat zdroje planety pro své vlastní účely.

V úterý 28. května můžete odstartovat na

Kolonizace Marsu je zcela nová doba, kterou budete moci hrát po dokončení virtuální budoucnosti. Tato doba nebude spouštěna po částech. Tentokrát můžete dobývat, spravovat vesmírnou kolonii na Marsu, plnit úkoly hlavní i vedlejší dějové linie, zakusit nový způsob získávání zdrojů a budovat nové velkolepé budovy hned od začátku!

Celkově nová doba nabízí:
 • Správa své vlastní vesmírné kolonie!
 • 51 úkolů hlavní úkolové řady
 • 46 nepovinných úkolů
 • 14 opakujících se úkolů
 • 8 nových portrétů
 • 6 nových rozšíření (3x diamanty, 1x mapa kampaně, 2x výzkum. 1 rozšíření za medaile bylo již uvolněno dříve)
 • 24 nových technologií ve výzkumu
 • 2 nové obytné budovy
 • 5 nových vojenských budov s 5 novými jednotkami
 • 2 nové dílny
 • 2 nové kulturní budovy
 • 1 novou dekoraci
 • 2 nové cesty
 • 2 nové velkolepé budovy


Kolonie
Vaše kolonie na Marsu je o přežití, těžbě a dokonce i o dobývání, takže buďte na příchod na rudou planetu připraveni!

Chcete-li se přesunout do kolonie na Marsu, klikněte na vesmírnou loď ve vašem městě:V kolonii najdete i několik speciálních budov, jako například:
 • 5 továren
 • 4 obytné budovy
 • 5 budov na podporu života


Podpora života je jedním z nejdůležitějších zdrojů, poskytuje bonus k výrobě zboží. Její výši naleznete v kolonii vlevo nahoře.Budovy na podporu života, jako je automat na výdej potravin, pomáhají vaší kolonii být produktivnější a úspěšnější.

Výroba zboží vyžaduje marsovskou rudu. Otevřete mapu kampaně a zvolte, kam expandovat.Jakmile území na mapě kampaně získáte, můžete najít speciální naleziště marsovské rudy.


Klikněte na území s rudou a vyšlete pro ni výsadek. Čas výzkumu závisí na velikosti naleziště. Jakmile je výzkum dokončen, můžete bojem nebo vyjednáváním rudu získat pro další zpracování.


Jakmile je ruda vytěžena, může být ve vaší kolonii použita k výrobě zboží, výzkumu nebo výstavbě!


Nové velkolepé budovyStar Gazer
Star Gazer je jedním z nejvýkonnějších pozemních dalekohledů a používá se ke snímání Sluneční soustavy s vysokými detaily. Je vychvalován pro svou klíčovou roli při kolonizaci Marsu.

Tato velkolepá budova vyrábí každých 24 hodin zboží z předchozí doby. Na úrovni 1 produkuje 5 kusů, na úrovni 10 je to 50 kusů a na úrovni 50 pak 132 kusů zboží!


Projekt Virgo
Projekt Virgo byl vybudován s cílem vypouštět sondy do vesmíru. Kvůli chybě v konstrukci byl původní účel nepraktický, a tak bylo zařízení přepracováno k vypouštění vojenských řízených střel.

Bonus velkolepé budovy se nazývá Odpálení řízené střely a dává vám šanci zabít polovinu všech nepřátelských jednotek na začátku bitvy. Budova navíc vyrábí mince pro vaše město. V současné době ještě uvažujeme o zrušení účinku tohoto bonusu v sousedských bitvách.Nové jednotky

Při osidlování Marsu může být někdy vojenský konflikt nevyhnutelný. Naštěstí jsou na něj nové jednotky připraveny! Všechny jsou vybaveny novou schopností AR zaměřování, která jim dává šanci na dvojité poškození napadené jednotky!


Ocelový hlídač je nová těžká jednotka Marsu, která kromě AR zaměřování, ovládá schopnost Silové pole 2!


Tesla je nová střelecká jednotka Marsu, která kromě AR zaměřování, ovládá schopnost Výbuch!


Sentinel je rychlou jednotkou Marsu a díky schopnosti Létající se dokáže po bitevním poli pohybovat opravdu rychle. Spolu se schopností AR zaměřování jde o smrtelnou kombinaci!


Na dlouhé vzdálenosti může být nejsilnější jednotkou vaší armády Sniperbot. Se schopnostmi AR zaměřování a Žár provede s nepřítelem krátký proces!


Při boji zblízka se můžete spolehnout na lehkou jednotku Vesmírný mariňák. Jeho plazmový žár schopnosti Dračí dech 3 spolu s AR zaměřováním zajistí, že zásah bude zničující!

Nenechte si ujít naše video o kolonizaci Marsu, kde vás s novou dobou seznámí náš herní designer Kurt!
Nezapomeňte si u videa zapnout české titulky.


Dejte nám vědět, co si myslíte o nové éře, stejně jako o novém obsahu celkově. Na vaše komentáře se těšíme zde! :)


Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.