Kompletní rekonstrukce města

Hrneček23

Komentátor
Současný stav: Ve hře jde jen ˝rekonstrukce˝ budov
Nápad: Přidat možnost kompletní rekonstrukce
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:
ANO

Abych to lépe vysvětlil co mám na mysli.. Takže do ˝módu˝ rekonstrukce přidat možnost znovu si postavit i rozšíření území.. To by znamenalo že by se území města dalo na ten počet kdy hra začínala a hráč by měl možnost si nově rozvrhnout i veškerá rozšíření území která dostal, zakoupil nebo vyzkoumal..
Samozřejmě by to nešlo stále, ale třeba 1-2x za rok nebo za diamanty.. Myslím že se najde pár lidí (jako já :D ) kteří na nějakém světě špatně rozvrhly území a chtěli by ˝kompletní rekonstrukci˝ městečka..
Když už jde i měnit jméno tak by tohle také mohlo jít.. :)
A teď do mě.. :D
 

Svatej

Legenda
Nevidím moc využítí pro hráče kteří už mají drtivou většinu nebo všechna rozšíření. Ve hře teď jde získat 197 z 207 rozšíření, což moc velkou využitelnost přeskupení nedává.
ALE
Využití pro všechny ostatní tu je a pro nové hráče, kteří jak píšeš, můžou v začátku udělat prostě botu a to rozvržení pokonit, zejména.
Takže PRO.
 

Smígl

Člen
pro, já bych to taky potřeboval :D a ty budovy co máš by ti zůstali? To by jsi nejdřív přestavěl to rozšíření a pak přestavěl budovy? jinak mě celkem štve když koupím rozšíření a pak zjistím že jsem ho dal na špatné místo
 

Hrneček23

Komentátor
pro, já bych to taky potřeboval :D a ty budovy co máš by ti zůstali? To by jsi nejdřív přestavěl to rozšíření a pak přestavěl budovy? jinak mě celkem štve když koupím rozšíření a pak zjistím že jsem ho dal na špatné místo

No viděl bych to asi tak, že by se při tomto ˝módu˝ přestavby města všechny budovy i rozšíření dali do dočasného skladu a pak by si to město člověk postavil celé od znova.. S tím rozdílem že jakmile začneš takto přestavovat městečko nebylo by možné opustit tento ˝mód˝ dokud nedokončíš veškeré úpravy a neumístíš všechny budovy a ne že by šlo zahodit veškeré změny jako to jde teď u běžné rekonstrukce.. :)
 

Smígl

Člen
to se mi ted právě líbí protože když se necítím na rekonstrukci tak to pak můžu zahodit a nic se nestane
 
Nahoru