Krčma - hromadné kliknutí (podobně jako pro výběr)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Nikde jsem to nenašel. Navrhuji, aby podobně jako je v krčmě hromadný výběr tak aby bylo možné vrátit všem hráčům v krčmě najednou formou tlačítka, hromadná návštěva. vím, možná příliš, ale ušetřilo by to čas a lepší pohodlí, navíc pokud jde hromadný výběr, mohla by být i hromadná návštěva do krčem hráčů co přišli.
 

Ruda80

Dopisovatel
Teda vážně dobrý "nápad", ale jenom pod podmínkou že by bylo všechno 5x dražší než je teď v rámci nic nedělání.
 

Svatej

Legenda
Pro
Já to sice nevyužiju - 1x za 24 hodin obejdu všechny knajpy a kdo má plno má prostě smůlu, ale chápu že lidi kteří nemají 330.000 stříbra na kontě to asi řeší jinak... :D
 

DeletedUser12887

Host
No a jak by se teda tím řešilo, jestli má někdo plno nebo ne, tím že dáš hromadnou motivaci všem co sedí v krčmě neznamená, že mají u sebe volno, nedává to úplně smysl. Takže by se vynechali nebo by nedostali nic nebo stejně bys je pak musel obcházet.
 

DeletedUser7629

Host
No a jak by se teda tím řešilo, jestli má někdo plno nebo ne, tím že dáš hromadnou motivaci všem co sedí v krčmě neznamená, že mají u sebe volno, nedává to úplně smysl. Takže by se vynechali nebo by nedostali nic nebo stejně bys je pak musel obcházet.

Prave ze kdyz by meli plno, nevracel by ses, jen ze bys to mohl najednou vsem vratit. Podobne jako je vyber.
 

DeletedUser12887

Host
njn, to já chápu, ale to že jim to vrátím a nebudu u nich sedět, je celkem k ničemu
jako pro toho kdo vybere dobrý, ale ne pro toho kdo v tý krčmě seděl, když zrovna nebude mít taky vybráno a každý má jiné přátele, takže se taky každému jinak plní krčma

Jedině teda, že by dostali nějakou zprávu, třeba lísteček, byl jsem tady, ale měl jsi obsazeno, tak sorry zase za 24 hodin, jako to by mohl být další nápad, protože kolikrát to člověk obchází poctivě jednoho po druhém a někdy se prostě netrefí.

Každopádně budou mít v Inno nad čím přemýšlet, až jim tam tohle všechno přistane :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

RomanS24

Člen
no mě by spíš zajímalo zda krčma přátel dostane někdy nějakej update aby se vyplatilo hlídat kdo ma volno.
sice z některyhc přatel padne bod a je možnsot tahu v expedici či navýšení bonusu vojenskejch jednotek.
ale pro lidi z vyšší doby krčma nemá žádnej vyznam.

Jinak zjednodušení kliku na přisednutí by bodlo na jeden klik stoličky aniž bych musel zavřít okno s krčmou
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru