Krčma

Dobrý den, myslím, že by bylo fajn, kdyby jsme si mohli každý zvolit, jak se krčma každého z nás jmenuje. Je-li to možné, jsem rád.
 

weri85

Komentátor
Nevím, jakým způsobem lezeš do krčmy, ale já přes spodní panel. Po jedné z aktualizací se okno s krčmou ani neotevře, takže i kdyby tam bylo uvedeno "Krčma u Marušky" nebo jiný název, tak si toho ani nevšimnu.
 

weri85

Komentátor
Štítek se jménem krčmy by byl přímo v krčmě. Třeba já bych si krčmu pojmenovala.

Klidně bys mohla mít pojmenovanou krčmu, ale nikdo by si toho nevšiml. To je to samé jako pojmenování města. Kdysi se pro motivaci nebo nahození velkolepky muselo do města, takže si názvu města mohlo všimnout velké procento hráčů. Ale v současné době lezou do města jen ti, co rabují. Náhozy i motivace se dělá přes spodní panel nebo odkaz ve zprávě.
 

Svatej

Legenda
Mňmňmň
Nemám rád elfy, na druhou stranu, fakt tu není žádný použitelný důvod být proti... :(
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Já jsem taky PRO. Vím jaké všelijaké názvy napadají mě, takže bych byl zvědavý i na cizí nápady :D
 

Dan 77

Veterán
Ale co, asi pro... Jen si toho nikdo nevšimne a bude to spíš jen taková blbinka pro vlastní potěšení (asi).
 
Nahoru