Kryštof Kolumbus - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13087

Host
Nevíte náhodou někdo z Vás, jestli když mám splněný úkol Kryštof Trolejbus a vyzývá mě to k výběru odměny Útočiště šampióna, nevyberu si to hned a počkám až do nové vyzkoumané doby a teprve pak si odměnu vyberu, ke které době to útočiště přiřadí? Bude to doba, ve které jsem splnil úkol a nebo doba, kdy si to vyberu? Jsem na konci vrcholnýho středověku a moc bych šampióna tedy pak nevyužil.:confused:
 

DeletedUser7629

Host
Pokud vím, je to doba, kdy jsi úkol splnil, ale mohu se plést. Podle mě, nezáleží na výběru, ale na době splnění úkolu.
 

DeletedUser13087

Host
No a to já s jistotou nevím taky. Proto bych uvítal, kdyby to někdo věděl jistě, ale děkuju za názor.
 

DeletedUser11297

Host
Mělo by to tak být, loni jsem to podobně udělal u strašidelného domu. Hru ale po postupu do další doby raději aktualizuj a pak teprve vyber odměnu. Možná to jde i bez toho, ale ať máš jistotu.
 

DeletedUser13087

Host
OK. Mockrát díky za ubezpečení. Myslel jsem si to. Vyberu to až se změní radnice. Každopádně díky za Vaše rady. :)
 

DeletedUser3817

Host
No, nevím. Já už tohle jednou zkoušel a byli z doby splnění.
 

Henzisek

Znalec
Já to zas vím, zkoušel jsem to jak na testovacím účtu při tomto eventu. Tak tuto zkušenost mám i z minulého vánočního eventu.
 

DeletedUser13088

Host
Nevim zda jsem jediny, ale nejde mi dokoncit 10 ukol. Uz druhy den sem vybral 24hodinouvou vyrobu a nic se nedeje. Zkusil sem jak zbozi tak zasoby a nic. Nakonec mi hra ukol zaktualizovala pri dokonceni vyzkumu coz byl prvni bod, bohuzel ale jen 1/3 zbytek se jiz nezapocital.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Tak zboží by to vzít nemělo, ale že ti to nefunguje u zásob, je zvláštní. Pokud jsi opravdu výrobu zadal a nepřičetlo ti to, zkus to přes podporu, protože event dnes končí a nebudeš mít už možnost znovu zásoby vyrobit.
 

DeletedUser13087

Host
Tak ještě k vyzvednutí poslední odměny a tedy Šampiónovo útočiště. Nechal jsem ho nevyzvednuté a dnes mi to zmizelo. Vše jsem samozřejmě měl splněno, ale jelikož se to přehouplo do 16.10. a mělo se vše dořešit do 15.10., tak mi výběr splněného úkolu zmizel a o útočiště jsem přišel. Takže neotálet a opravdu to vybrat. Nestihl jsem to o 17 hodin. Chtěl jsem to vybrat v další době a myslel jsem, že mi ikonka o splněném úkolu vydrží. Bohužel opak je pravdou. Takže neotálet a vybírat. Docela mě to štve, ale nedá se nic dělat. Kdo chce víc, tak nemá nic.
 

DeletedUser3817

Host
Imrich I.: Ve vyšších dobách jsou stejně žampachové dobří jen jako klamný cíl...:D
 

DeletedUser3817

Host
Dovolím si nesouhlasit. Je to jen lehce vylepšená těžká jednotka, ale bez speciálních vlastností, jako je reaktivní pancíř, nebo neviditelnost, což ji mohutně degraduje. Jediný přínos šampionů vidím v jejich post-mortem bonusu pro ostatní a v tom, že UI na ně útočí přednostně.
 

DeletedUser7629

Host
Jsou silnější než těžké, ale jinak jak píšeš. Hlavní výhoda je vyšší síla než u běžných těžkých.
 

traktorista

Odborník
V Zítřku bych řekl, že je velmi dobře použitelná - jednak je pohyblivější a má větší dostřel než tank a navíc má i útočný bonus na planině. Takže záleží i na době. Tuším že v Postmoderně mi přišel dosti na ... ehm zbytečný.
 

DeletedUser7629

Host
Oprava: myslel jsem v Zitrku, v nejvyssi dobe se daji pouzit jako velmi silne těžké jednotky.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru