ROZHOVOR lawnot66

DeletedUser11317

Host
Na druhý rozhovor jsem si do křesla pro hosta pozvala moderátora fóra lawnot66. Pravým jménem je Daniel, je mu 17 let a bydlí v Olomouckém kraji. Kromě otázek, které jsem Danovi pokládala já, jste měli možnost se do rozhovoru zapojit i vy, hráči. Přečtěte si, kolik Dan tráví na fóru času nebo jaké jsou jeho další zájmy.

vqs8s1.jpg

Ahoj Dane. Co tě přivedlo ke hraní hry Forge of Empires?
Dříve jsem žádné prohlížečové hry pořádně nehrál. Když ano, tak mě po chvíli přestaly bavit. V tu dobu jsem na počítači spíše hrával některé střílečky, závodní hry, ale i toto po nějaké době přestane bavit. Forge of Empires jsem objevil zcela náhodou, když jsem zpracovával projekt do školy. Hledal jsem informace a zahlédl jsem reklamu na FoE, tak jsem to zkusil a vůbec toho dodnes nelituji.

A projekt do školy jsi už pak nedodělal... :D
Později... za pár dní, možná :D

Jak ses dostal k funkci moderátora?
K této funkci jsem přišel díky své aktivitě na fóru. Jednoho dne, bylo to někdy před koncem roku 2013, mě kontaktoval Lord Termoplína, tehdejší hlavní moderátor, zda bych neměl zájem o funkci pomocníka FoE týmu. Na této pozici jsem působil necelé 4 měsíce. Poté jsem byl povýšen na pozici moderátora, kterou vykonávám již více jak rok.

Jako moderátor věnuješ hře strašně moc času, víš přibližně kolik hodin týdně to třeba je? (Dejv91)
Nemám vůbec přehled o tom, kolik času u hry strávím, ale minimálně 30 hodin týdně to bude.

Co je náplní práce moderátora?
Náplní mé práce není pouze dohlížet na dodržování pravidel na fóru. Také vytvářím nové a aktualizuji některé starší návody. Navíc jste si jistě všimli, že také vytvářím soutěže na fóru. Někteří mě určitě viděli také u soutěže na globálním chatu.

Přinesla ti funkce něco pozitivního, nebo naopak ti spíše něco vzala?
Za tu dobu, co jsem v této funkci se mi velmi zdokonalila znalost českého a trochu anglického jazyka, za což jsem velmi rád. Svoji funkci bych doporučil určitě všem, kteří rádi pracují v týmovém kolektivu, a také mají čas nazbyt.

Zde na fóru jsem četl příspěvek, že ve hře podvádíš. Protože si to bohužel nemohu ověřit, tak se ptám přímo, je to pravda? (JiPi53)
Jenom kvůli tomu, že jsem první na světě, mám rychlý internet a počítač, nejsem podvodník. Bohužel všichni se nevypořádají s tím, že třeba nejsou první, nebo že přijdou o sektor v cechovních válkách. Poté jsou tedy všichni, kteří jim v něčem "překáží", podvodníci. V posledních dnech na fóru byla spousta příspěvků, které byly plné urážek vůči mně. Tyto příspěvky jsem přečetl, dokonce jsem se i zasmál - pobavilo mě, co někdo dokáže napsat. Ale FoE pro mě bude vždy "pouze" hra, kam se budu chodit pobavit ve svém volném čase.

Jaké jsou tvé další oblíbené činnosti ve volném čase?
Nedávno jsem začal hrát také Elvenar od InnoGames. Jinak co se netýká počítače, tak často jezdím na kole, navštěvuji různá místa v Česku. Také hraji fotbal, občas florbal. Doma se starám o zahradu, akvárium a domácího králíka. V létě si rád vyjedu někam k vodě, v zimě zase na lyže.

Máš nějaké místo ve světě, které bys chtěl navštívit, případně si tam umíš představit žít?
To nemám, do světa nekoukám, nic mě tam neláká.

Jakto? Neláká tě vidina poznávání nových míst a získávání zážitků?
Nová místa poznávám, ale vyhledávám je pouze na území naší republiky. Raději bych poznal všechna místa na našem území, než cestoval po světě a naše krásná místa vůbec nikdy nepoznal.

Víš datum, kdy ses tu (myslím ve hře) poprvé objevil? (Samik73)
Do hry jsem se zaregistroval 12. 5. 2013, ve 14 hodin a 7 minut jsem otevřel první svět, Dinegu.

Jaký je tvůj nejoblíbenější spoluhráč? (Skrty)
Na tuto otázku bohužel nelze odpovědět. Mám vedle sebe skvělý tým a také cech, což je velké množství, ze kterého nedokážu vybrat jednoho.

Děkuji za rozhovor!

Diskuzi k tomuto rozhovoru najdete zde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru