Lepší výběr příhod

Borat

Člen
a) Navrhuji vybírání příhod šmrdláním. :p Jezdím na závěr výběru po městě sem tam kurzorem a vybírám obytné budovy, továrny, sáňkaře či studánky. Po cestách za budovami jsou zlomyslně poschovávané příhody. Ale ty se takto nevyberou. Musím na ně kliknout samostatně. Navrhuji, aby se příhoda také vybrala, když přes ní přejedu "vybíracím kurzorem". A to jak příhoda ve městě, tak na ploše.

b) Ve FoE musím příhody kontrolovat v Helperu, protože FoE dodnes počet příhod ve hře nezobrazuje. Pak příhody pracně vyhledávat a odklikávat jednu po druhé. Mohlo by FoE konečně přidat do hry ukazatel příhod? Dík tomu nemohu do FoE v libovolném prohlížeči, ale jen tam, kde jsem nainstaloval doplněk Helper. (Asi nezbytná reklama na produkt třetí strany a potřebu si FoE poslepovat z více produktů.)

c) Kritizujeme otravná zbytečná informační okna, která se ve FoE nově rozmáhají. Jejich cílem je patrně sabotovat a shazovat "vybírací kurzor" a znemožnit "jedním tahem" vybrat město. Navrhuji možnost taková okna trvale potlačit volbou v nastavení.

d) Okno od příhody lze naštěstí ignorovat a kliknout hned na další příhodu. Okno zmizí. Má ale neúměrné "ochranné pásmo" do stran tak 2 cm. Kde to nefunguje. Tak to hráče zlomyslně plete, blokuje a nutí klikat opakovaně. Okno kouká zaplácnout celou plochu obrazovky. Navrhuji takové okno ořezat (a seřezat), pokud bude odmítnut bod c).

e) Někdo mi tady ukradl mé trenky a dámské letní šaty. Ve hře je ikonka pro rozvěšené prádlo. Ale na ploše je jako příhoda jen prázdný rozvěs. Je špatně vidět. Proto tam je. Nemohou na něm konečně zavlát rudé trenky? Bylo by to veselejší a tato příhoda by byla lépe vidět. (Když tady máme strom s komančem na větvi.) Ostatně, i další příhody by si zasloužily zvýraznit. Navrhuji doplnit květy a plody na zelený strom (co růžová sakura?) a do výmolů pohodit kostru autora FoE.

f) Někdo by se mohl podívat na blokování příhod, když začnou příhody propadat. Podle mě by to mělo být FoE šumák, že hráč nehraje a nemusí ho pokutovat zablokováním nových příhod. Navrhuji zrušit ve FoE penalizaci za propadlé příhody. Atd.....

Máme tady další událost. Očekávám opět přísun měny události pomocí příhod. (Pokud to FoE náhodou vyjde neb příhody opakovaně v událostech kolabovaly.) Výročí 11 let haprování příhod. Jdu dát ferneta na oslavu. :p
 
Naposledy upraveno:
Nahoru