letadla-nové jednotky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11027
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11027

Host
Oblast hry:vojsko moderna dál
Současný stav:jednotka letadlo neexistuje
Nápad:udělat novou jednotku letadlo a hru změně přispůsobit
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Přílohy

  • bombardér 2.jpg
    bombardér 2.jpg
    19,3 KB · Zobrazení: 48
  • přispůsobení 1.jpg
    přispůsobení 1.jpg
    19,3 KB · Zobrazení: 36
  • přispůsobení 2.jpg
    přispůsobení 2.jpg
    9,3 KB · Zobrazení: 34
  • stíhačka.jpg
    stíhačka.jpg
    14,3 KB · Zobrazení: 29
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
To je dobrý :) Je fakt, že by se tím trošku poupravila výhoda tanků.
Jenže by záleželo na tom, jak tvůrci uznají, že by zapracovali šestou jednotku (do bojů, do města, do výzkumu...). Věřím ale, že kdyby se jim do toho chtělo a propočítali by čísla a ještě zvážili, jestli by boj pak nebyl o moc složitější, mohlo by to být zábavné :)
 

DeletedUser6769

Host
Přidávat jednotku... no nevím. Navíc letadlo, nevím - vznášelo by se nad políčkem, nebo přistávalo? To by mi přišlo divné. I když je fakt, že letadla a bombardování jsou tak nějak nedílnou součástí moderních bitev. Možná se časem dočkáme nukleárního sila na začátečních pozicích. :)
Přijde mi to jako zajímavý nápad, ale nedovedu si představit jak ho nenásilně začlenit. :)
 

DeletedUser

Host
Ikdyž tak daleko nejsem a bude mi to dlouho trvat, proč ne? Neni to špatné, taky jsme tohle navrhoval v předešlém tématu v nápadech, jen trochu z jiné doby.. :D
 

DeletedUser11472

Host
Třeba by se letadlo mohlo vznášet nad nepřítelem a jen ho bombardovat a sestřelit by ho mohlo jen dělostřelectvo bez bonusu a nová jednotka proti letadlový kanón nebo rakety země-vzduch by měla proti letadlu ještě nějáký bonus a mohla by to být rychlá jednotka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
Ahoj tak po dlouhé době tu vidím zas jeden nápad který je relativně dobře zparcován a prezentován a možná stál zato jen bych osobně zmírnil ty utočné bonusy ale jo mě se to líbí
 

DeletedUser3139

Host
Jo, fakt dobrý. Jen si tak nějak nejsem jist, zda by se nemohla vloudit chybička a ty letadla by tak (v průměru 3-742 aktualizací) nebombardovala vlastní vojska. :cool:
A když letadla, tak mně by se líbily i letadlové lodě, a pokud by se tvůrci jó snažili, tak by mohly být i ponorky (samozřejmě jaderné!).
Ještě jeden návrh, ale ten už je asi tak trošíčku přes čáru, ale co takhle družice s lasery? :cool:
 

DeletedUser2298

Host
Je tu malilinkatý problém - pokud by byla jednotka zranitelná pouze a jen některými specializovanými jednotkami... tak bych jednotky např. od doby Pokroku a níž sejmul jedním letadlem.. protože by neměli jak ho napadnout?? ( pominu to že to bude "Čmelák" létající ve výši telegrafní tyče ale OPRAVDU letadlo létající ve výši X set metrů či několika kilometrů). Proto podle mě nikdy nebude obdobná jednotka zavedena a vždy zůstane klasické dělení na těžká, rychlá, dělostřelectvo apod.
 

DeletedUser6297

Host
Judas a jeto škoda že obdobná jednotka nebude,když už si tu hrajeme na válčení tak zrovna letectvo bylo důležitým prvkem v moderní době a něco takového by se tu hodilo
 

DeletedUser11457

Host
tak tady je to taková trošku arkáda v těch bojích, takže teoreticky jakákoliv střelecká jednotka by mohla zaútočit na letadlo. jednotky na blízko by měly smůlu.
btw, s letadly by musela přijít i protiletadlová obrana atd. nač to komplikovat ;)
 

DeletedUser6769

Host
Musíte si ale uvědomit, že se tady nejedná o kosmetickou změnu, ale o překopání herního systému. Jednak je tady problém, který popisuje judas...
A navíc si myslím, že přidání další jednotky by bylo jen chaotické. Stejně tak si můžeme stěžovat, že tady není námořnictvo. Je to hra, ne simulátor dějin. Takovýto zásah by podle mě narušil rovnováhu bojů. Neodsuzuji nápad, to ne. Jen se mi nezdá proveditelný tak, aby to hře neuškodilo.
 

DeletedUser11027

Host
Když vám vadí že se letadlo musí sestřelit tak jak se může s mečema a oštěpy zníčit tank?To také nejde.

Sice by to mohlo být chaotické, ale každá velká změna jako CvC nebo zrušení stropu VB dělá s hrou velký pohyby.

Letadla k moderním válkám patří.snad si nemyslíte že 1 chlápek se samopalem půjde proti plně vyzbrojené armádě, ale pěkná zdecimovaná armáda vybombardovaná bombardéry je něco jiné.

Prosím vás abyste přestali přemýšlet nad každým detailem a zapojili představivost.

Klidně i udělám jak by to vypadalo uprostřed bitvy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11513

Host
Když jsem se na tohle poprvé podíval, hned mi došlo, jak je to skvělý nápad. Ovšem jak vyřešit problém s bojováním? Mám 2 nápady: 1. udělat nové bojiště - vzduch, kde by bojovala pouze letadla a taky voda, kde by bojovaly jenom lodě a ponorky. Ovšem pořád si přehazovat vojáky na zem, teď na vodu atd. by bylo otravné. Proto bych udělal 3 vojska. Každé by bylo jako teď, 8 polí na vojáky. Jenom 1 by bylo na zem, 2. na vodu a 3. na vzduch. Můj druhý nápad je: Udělat jednu velkou mapu, kde by bojovaly všechny jednotky najednou, ale byla by rozdělena na část země voda a vzduch. Mohli byste nalodit jednotky, převézt je po vodě a zase vylodit, s letadly bombardovat lodě atd. Jenom tak mě ještě napadlo, udělat boje real-time strategií, ale nevím, zda by to hře spíše neuškodilo. Pokud by ovšem boje byly real-timové, udělal bych asi hru klientovou, což by mohlo vést ke ztrátě hráčů. Proto se mi tento nápad moc nezamlouvá, i když takováto budovatelská startegie by poté byla bezkonkurenční.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Částečně odpovídá na Judasovu dobrou připomínku Ajaa. A mě k tomu napadá, že letadlo by prostě nemohlo být na bojišti samo a poraženo by bylo s poslední pozemní jednotkou. Snadné.

Hlavně to prosím vás nekomplikujte s ponorkama a protiletadlovou obranou. Základ nápadu je dobrý ale aby se dostal do hry je potřeba aby byl jednoduchý, jinak padne. Hledejte nejjednodušší řešení.
 

DeletedUser11513

Host
Já na nejjednoduší řešení moc nejsem, a tak mi nápad s 1 velkou mapu kde budou i pozemní, i vodní, i vzdušné jednotky přijde dobrý. Ale ja fakt, že ten nápad s real-timovýma bojema už bylo asi moc, ale tak napadlo mě to, a chtěl jsem to napsat.
 

DeletedUser11027

Host
já jsem chtěl to nejjednodušší řešení:
km nad zemí nebo ne to je jedno hlavně že má svoje specifický vlastnosti a je to! jednodušší to být nemůže a takhle by tomohlo fungovat
 

DeletedUser11513

Host
tobě se to možná zdá jednoduché, ale všechno by se muselo o hodně víc promyslet a promakat, aby se to nakonec dotáhlo do finální verze, ale jako specifický vlastnosti a jeto fakt není všechno :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru