Letni event a naprosto neadekvatni ukol "prozkoumej provincii"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8983
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8983

Host
Dobry den,

mohu se zeptat, kdy vymyslel tenhle ukol do eventu?

Kdyz byl minuly event, byl jsem v dobe zelezne a neco dobyt nebyl problem. A pruzkum trval par hodin.

Ted jsem v dobe, kde jsem se asi pred tydnem zasekl na PvE mape, protoze na to proste nemam (Amerika, ty postrani provincie s 50%+ bonusy).

Takze hned treti ukol v eventu je pro me nesplnitelny. Dekuji...


Nemam armadu tam prorazit. Mam sanci neco malo dobyt, ale ztraty jsou obrovske. Obnova po jedne bitve trva minimalne den. I kdybych to dobyl, pruzkum dalsi provincie je otazka opet skoro dvou dnu. Vyzkum novych vojaku otazka tydnu.

To proste nemuzou tvurci myslet vazne. Odeberte prosim tento ukol z eventu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pájik

Nováček
Mám ten samý problém, jsem v Době pokroku, ale žádné vojáky z Pokroku ještě nemám a bude to trvat pěkně dlouho je získat, a k prozkoumání nic nemám, musel bych obsadit provincici s věží Pokroku, což asi s vojáky z Průmyslové doby moc nepůjde a když tak s hodně velkými ztrátami, když je tam 20 % bonus navíc. Taky se přikláním k zrušení tohoto eventu
 

DeletedUser3370

Host
¨Což použít zásoby? (například se dají získat na trhu nebo rabováním)
 

DeletedUser

Host
Naštěstí jsem o úkolu věděl dopředu, takže jsem koloniální provincii dobyl s mými pozdně středověkými vojáky dopředu a teď jen počkat 34 hodin :) A budou tam další nechutný úkoly...
 

DeletedUser8983

Host
Toho jsem se obaval. Mate alespon moznost kontaktu vydavatele? Ze nejde jen tak vrhat konkretne zamerene questy na PvE. Nekteri hraci pozdejsich dob jsou v tomhe hrozne v nevyhode. A skoncit event po dvou questech je krajne trapne.

Nejlepsi jsou questy na body vyzkumu, motivaci, slechteni, platba penez ci surovin podle doby, stavbu ci nekonkretni produkci podle doby, ve ktere hrac je.
Krasny priklad je ta 24hodinova produkce 4x. Je to zdlouhave, ale vsichni jsou si rovni.

Byl jem v PvE dobry, dobyl jsem uzemi o dobu vetsi a takhle jsem odmenen. V eventu se horkotezko hnu za druhy quest. Takovej horkej pocit z toho mam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2298

Host
Při každé bonusové akci, kdy byly zadávány úkoly, se mohlo stát že některé z nich budou pro zanedbatelné procento hráčů velmi obtížně splnitelné, a pro ještě menší část prostě nesplnitelné.. Pokud tato situace nastane, tak je možnost napsat na support - zde daný případ přezkoumáme, zda opravdu má hráč v rozumné době šanci úkol splnit či ne.. a pokud zjistíme že úkol prostě nemá šanci splnit, tak jej můžeme přeskočit.. Toto je ale výjimečný postup - rozhodně to nefunguje tak, že si každý napíše a bude mu automaticky vyhověno.. to aby jsme v tom měli jasno ;-)
 

Haspro.TR

Turista
Pozor, získal jsem provincii za suroviny, ale nic se nestalo, event není splněn. Pravděpodobně to chce prozkoumat (objevit) novou provincii. Takže nejen dobýt ....
 

DeletedUser8983

Host
Pozor, získal jsem provincii za suroviny, ale nic se nestalo, event není splněn. Pravděpodobně to chce prozkoumat (objevit) novou provincii. Takže nejen dobýt ....

Zadani je "prozkoumat provinci". Tj se musi dojit do nove.


Jal jsem se dobyvat prvni uzemi z doby pokroku. Kdybych nemel polni dela a 90% bonus, nemel bych moc sanci. I tak me vystipat z lesa snipera stalo vetsinu armady. Ale casem to dam, tj support necham na pokoji :)
 

DeletedUser

Host
Uzamykám.

Pokud budete i nadále chtít pokračovat na toto téma diskutovat, tak se prosím přesuňte zde.

Děkuji
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru