Lze nějak rozpoznat, z jaké vojenské budovy pochází jednotka ve správě armády?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1881
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1881

Host
Čau,
jeden skromný dotaz. Lze nějakým způsobem rozeznat ve správě armády jednotku podle toho, v jaké budově byla rekrutována? Například pokud mám více budov s Kopiníky... Ve správě armády jsou jednotky pomíchány (patrně podle pořadí, v jakém byli rekrutovány, což se dost dobře nedá pamatovat moc dlouho). Nyní bych potřeboval jednu budovu odstranit, ale dřív než to udělám, chci využít každého vojáka (a znovu jej pak již nerekrutovat). Ale jak je od sebe v seznamu rozeznám?

Jako východisko se mi jeví nyní pouze to, že provedu bojů více, nechám je umřít všechy a armádu pak obnovím jen v budovách, které chci dále ponechat. Tohle by bylo výhodné u zmíněných Kopiníků, mám zájem bourat budovu i jiných jednotek a nechci zbytečně čekat několik hodin na obnovení armády, o kterou bych jinak vůbec nemusel přijít...

Nějaké rady prosím? Díky
 

DeletedUser

Host
bhuzial to neni mozne, tiez si myslim ze by to mohlo byt nejak oznacene, napr ocislovane, budova 1, kopijnik 1
 

DeletedUser89

Host
nelze...kdysi jsem to dával do nápadů a mělo to dobrý ohlas, ale nedělo se nic :(
 

DeletedUser1881

Host
Všiml jsem si, že na anglickém fóru na to mají na návrhy šablonu a že se to tam trochu více podobá ticketování. Zkusím to sesmolit i tam. Dík za reakce, mužeme to tu zavřít :)
 

DeletedUser

Host
To by bylo super, alespoň to bude návrh vidět z více stran ;)
Nejlepší by bylo, kdyby počet míst v budovách prostě jen dával počet vojáků, kteří by mohli být k dispozici, ale jednotliví vojáci by neměli vazbu na místa v budovách, ale ani na jednotlivé budovy. Nijak by se tím nenarušily podmínky pro boj, ani ekonomiku a pro hráče by to bylo bez problému.
 

DeletedUser

Host
trochu to nechapu, "dřív než to udělám, chci využít každého vojáka" tak je nejdriv vyuzij a pak kdyz zemrou tak sbourej budovu
 

DeletedUser2088

Host
jestli se nepletu, tak i když zbouráš budovu, tak vojáky máš dokud ti neumřou v boji, nebo jestli to byla chybka ?
 

DeletedUser1881

Host
trochu to nechapu, "dřív než to udělám, chci využít každého vojáka" tak je nejdriv vyuzij a pak kdyz zemrou tak sbourej budovu

Co na tom nechápeš? Moc rád bych je využil, ale jak ze seznamu dvanácti vojáků zjistím, která skupina čtyř z nich pochází právě z té budovy, kterou chci zbourat? :) Každopádně otázka již byla zodpovězena, takže není třeba to dál rozebírat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru