Maktaba

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser89

Host
Poraďtě mi prosím, provincie Maktaba úplně na severu, prostřední část, s čím jste to zničili? Je tam 6 kamenometů a 2 vojáci, díky :confused:
 

DeletedUser

Host
No já jsem se tam ještě nedostal, ale zkus to se 6 kamenomety a 2 vojáky ;-)
 

DeletedUser

Host
Ja bych do toho šel nejspíš s 8 vojaky, protože na ty maj kamenomety nejmenši učinost.
 

DeletedUser

Host
Tak když tam jsou kamenomety, tak asi jezdectvo s pár válečníky a obrana je v luftu =)
 

DeletedUser

Host
Já se zasek na Paruuchu nejsem schopněj to tam vymydlit
 

DeletedUser187

Host
Párkrát se mi stalo, že i když nepřátelský katapult mohl, na můj katapult mi nezautočil, takže doporučuju katapulty a par bojaku na obranu... staci 2 legionáři
 

DeletedUser839

Host
já zvítězil za pomoci 4 válečníků a 4 kopiníků
 

DeletedUser

Host
4 vojáci, 2 válečníci a 2 praky... dal jsem to, ale tuhle kombinaci nedoporučuju :(
 

DeletedUser187

Host
No tak to já mám asi velkou smůlů, jelikož on hraje vždy dřív a v jednom kolem mi zničí 3/4 z praků. Ale už mě nebaví obětovat tam vojáky, za 2 hodky budou shardy. tak si tu provincii koupím
 

DeletedUser

Host
8 vojaku a 6 mi jich zbylo vojaky zkovavej do krovi a lesa a naprosta pohoda
 

DeletedUser

Host
I kopiníci na to stačili mě, sou levní a rychle se staví za zkoušku nic nedáš, ti katapulti sou proti nim neučiní.. utočit na to s prakama, katapultama, jízdou (sou tam furt ti vojáci, i tak je slaba) i těžkou pěchotou (katapult má proti nim bonus do utoku) to všechno sou zbytečný ztráty. takže jen oddíl lehkých jednotek, vojáků nebo kopiníků a dáš to v poho ..
 

DeletedUser

Host
nejdříve jsem na ně šel s Katapultama jen, jenže během chvíle mi rozsealy polovinu a ještě jsem ani nevystřelil, pak jsem tam poslal jezdce, stejný problém nakonec se osvědčili 2 legionáři, 2 válečníci 4 vojáci...
 

DeletedUser179

Host
Tak jsem to právě vyhrál.Stačilo na to 4x kopijník,2x jezdec na koni,1x voják a 1x válečník.Heuréka :-D
Ztraceno 2x jezdec na koni a 1x kopijník
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1301

Host
Jednoduše - Koupeno, zrovna tahle :)
Jinak 8 Vojáků řeší vše
Howk:)
 

DeletedUser

Host
Juj ako ste to išli ja idem aj s vojakmi aj so vsetkym moznym aj sa schovam do krovia aj vsade :D ale nikdy to nedam :D
 

DeletedUser

Host
Já to dělal tak, že jsem nejdřív zničil tři ty Kamenomety nebo jak..:D Pak jsem šel do vojáků no a pak už to dáváš ve fajnu...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru