Mazání budov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
  • Svět: Všechny
  • Prohlížeč a verze: Opera, Chrome
  • Popis chyby: Při prodeji budovy se vrátí klasicky čtvrtina ceny budovy. Jenže s bonusem na slevu budov z levelu cechu v CV jsou budovy při pořizování levnější. Přesto při prodeji budovy se stále vrací čtvrtina z původní ceny. Považuji to za chybu z nedbalosti vývojářů.
  • Screenshoty: Nedám, sám mám málo.
  • Jak často se chyba vyskytuje: Trvalý jev.
  • Detail chyby: ?
  • Zkoušel jsem report chyby hledat zde na fóru: Ne, ale myslím, že tu není.
 

Lotrr

Turista
Proč chyba ? Od toho ten BONUS JE !! To zlevnění . Proč se potom snažit o vyšší úroveň cechu ?? Budíčééék, prober se !!
 

DeletedUser6769

Host
Taky bych to neviděl jako chybu, i když by to chyba mohla být.

Ale podle mě pokud navrácená čtvrtina původní ceny nepřesáhne cenu stavby zlevněné budovy (= že by se na tom dalo vydělávat), pak je vše v pořádku.
 

Thesseus

Znalec
Ale no tak, trochu zklidni výrazivo. Nesouhlas beru ale pokud ho nedokážeš napsat slušně tak to o něčem svědčí.

Bonus je na zlevnění budov - nic neříká o tom, že boostuje cenu prodeje.
Dám příklad - kdyby sleva z CV teoreticky dosáhla 80% z ceny budovy jenž normálně stojí 100 mincí a 100 zásob. Tak by budova stála po slevě 20 + 20. A při prodeji by se Ti vrátilo 25 + 25, jako čtvrtina původní ceny - stále Ti to přijde v pořádku? :)
Takže proto to považuji za chybu, z principu i když teď to není znát.

EDIT: Highlander - jo tak by se to asi taky dalo brát ale spíš jsem pro aby to posoudili vývojáři přece jen oni budou vědět, jestli na to zapomněli nebo to tak má být.
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Podle mě to chyba není, jak už bylo zmíněno výše - dostáváš slevu na nákup, že bys na tom mohl vydělat - k takové slevě se ani zdaleka nepřiblížíš. Vezmi si to jinak - budeš schopný hráč v cechu, kterému to v CvC moc nejde, nikdo není moc aktivní a ty se snažíš, tak po nějaké době rozešleš posly a máš kliku, vezme tě dobrý cech -no a teď bys na tom pěkně tratil, protože budovy jsi koupil s nějakou malou nebo žádnou slevou, zato je s velkou slevou budeš prodávat. Nene, neopravovat, nechat tak jak to je : ).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru