Mazání příspěvků

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thesseus

Znalec
Dobrý den,

dnes jsem nalez několik zamčených témat v sekci Otázky moderátorem Lawnot666, u kterých si pamatuji některé své reakce, ty tam ale už nejsou.
Je pravda, že mi je některý z moderátorů smazal? A jestli ano, je to v pořádku?

Theseus
 

DeletedUser2298

Host
Nápodobně.. taktéž mám dojem že některé mé reakce z některých vláken na 90% zmizely..
 

DeletedUser9061

Host
Ahoj,

Odpovězeno v SZ.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Dnes mi byl smazan prispevek,v pravidelech fora jsem nic nenasel tak se chci zeptat jestli existuji nejaka pravidla pro mazani treba jako upozorneni autora prispevku a pripadne oduvodneni nebo si moderatori mohou mazac co a kdy je napadne.Nejednalo se v zadnem pripade o spam jen byl prispevek napsan trochu jako metafora.
 

DeletedUser7190

Host
lawnot66 si tady hraje na nevím co (asi pana hrozně důležitýho), zamyká bezdůvodně témata a sám, když má odpovědět, tak tímto stylem jako tady. Vůbec třeba nevím, co tou zkratkou myslí.
 

DeletedUser

Host
Pokud je otázka zodpovězena, tak není důvod ji nadále držet otevřenou, aby se zanesla již zbytečnou komunikací. Pokud kdokoliv nalezne, že otázka nebyla úplně zodpovězena a je již uzavřená, tak můžete kontaktovat moderátora a upozornit ho na to.
SZ znamená soukromá zpráva. Tuším, že otázka byla řešena individuálně za pomoci soukromých zpráv.

Pokud máte pocit, že jakýkoliv moderátor jakkoliv pochybil a chcete na něj podat stížnost, tak kontaktujte jeho nadřízeného.

Myslím, že není důvod dále tuto konverzaci rozvádět, aby nedošlo k nedorozuměním, tudíž téma uzamykám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru