Mazání zpráv v cechu

Ondromass

Dopisovatel
Současný stav : Když někdo např. nějaký nováček v cechu něco spamuje tak s tím nikdo nemůže nic dělat.
Nápad : Zakladatel může mazat zprávy ostatních hráčů v cechovních vláknech.

Zkoušel jsem hledat na fóru : ANO
 

Dobrodej

Komentátor
PRO
nebo možnost vyjnout jedince v daném vláknu z příjemců, ikdyž je to skupinová zpráva cechu, tedy umožnit editaci skupiny, ikdyž zvolím "cech"
 

DeletedUser

Host
PRO, navíc než mazat něčí zprávy jednu za druhou, by podle mě bylo lepší dotyčného ztlumit (nemohl by posílat zprávy).
 

Dan 77

Veterán
Proti

Není to cechovní fórum, ani tvoje vlastní zprávy, které bys mazal (asi by stačilo oprávnění Moderátor).
Lepší funkce by byla, kdyby zas šlo vyloučit z vlákna (byť třeba dočasně).
 

Roginel

Komentátor
Proti

jsou to cechovní vlákna .. když někdo bude spamovat je jednodušší vyhodit spammera .,
Když bude s něčím nespokojen a napíše to a vedení se to nebude libit část si to přečte a co zbytek ? . když na to budou odkazy? - zbytečně velká moc šéfům cechu .. velký prostor pro manipulace .. .. třeba s nahazováním v 1,9 ..
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Proti. Vyhodit spammera je triviální.
když někdo bude spamovat je jednodušší vyhodit spammera .,
Ano, ale to přeci neřeší problém úplně, že ne? To předchází problému do budoucna, ale následky už napáchané zůstávají.

Příklad:
Dejme tomu že mám koordinační vlákno na CB pro bojovníky ze 2 cechů a z těch XY lidí mi jeden začne vlákno určené jen k pokynům spamovat zprávama "Jsem malá žužu"
Takže toho člověka vyhodím z vlákna, problém dle tebe vyřešen.
JENŽE, je to zrovna v kritické době předávání sektorů a celej postup je popsaný za 456 příspěvkama "jsem malá žužu" V takovém případě, pokud bych měl možnost ty zprávy mazat, v případě že jsem aktivní ve stejnou chvíli jako spammer, tak je to rychlejší než proklikávat se 46 nebo kolika stranama spamu abych mohl příspěvek překopírovat, ideálně za situace kdy do toho ještě někdo píše, že chce pokyny a mě to háže zpátky na začátek. ;)
 
Nahoru