Medaile ...

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Ahoj ,zajímá mě jak je to s medailemi ... PvP jsem absolvovala boj o 10medailí jsem vyhrála ..pak jsem se objevila ve městě protivníka a tam nešlo nic dělat ... teď už mi tam odbíhá čas do konce bitvy jak je to s těmi medailemi po uplynutí doby mi připadnou ?! ..Díky
 

DeletedUser

Host
Turnaj trvá 12 dní a pokud se umístíš na 2 místě získaš 10 medaili pokud na 1 místě získáš 20 medailí :)

za každý vyhraný PVP poj získáš body
 

DeletedUser

Host
Tak to je na prd jaká je pravděpodobnost že vyhraju ?! ... tak to mě teď teda hezky zklamalo !!! to si území nerozšířím nikdy ....
 

DeletedUser

Host
Nebud zklamaná,obsazuj uzemí ve tvé mapě za to dostáváš hodně bodů
 

DeletedUser

Host
Zo ano body jo ale rozšířit území si nemůžu jinak než medailemi nebo diamanty ne ?... :(
 

DeletedUser89

Host
Jak píše Thasoss, i výzkumem, rozšíření získáš:

1. koupi za medaile
2. koupi za diamanty
3. vyzkoumáním nového rozšíření a následnou koupi za zlato (v tomto případě na výběr koupě za zlato či diamanty - lze zvolit zlato)
4. dobytím území, které ti jako bonus odemkne další rozšíření (v tomto případě na výběr koupě za zlato či diamanty - lze zvolit zlato)
 

DeletedUser

Host
Ajo .. to jde ale po jednom rozšíření ..nj co se dá dělat díky!!
 

DeletedUser

Host
ještě se zeptám bojujete většinou tahy myší nebo dáváte automat ??..
 

DeletedUser7

Host
Turnaj trvá 12 dní a pokud se umístíš na 2 místě získaš 10 medaili pokud na 1 místě získáš 20 medailí :)

za každý vyhraný PVP poj získáš body

Ak budeš mať odomknutý další pvp turnaj tak sa tam odmena za prvé, druhé a tretie miesto zvyšuje. Celkovo ich je 5 pre každú dobu.
 

DeletedUser

Host
Většinou sam,protože UI je slabá a nechci aby mi padlo zbytečně moc vojáků
 

DeletedUser1521

Host
Když má soupeř dvě kopí tak dávám automat.JInak bojuji sám.
 

DeletedUser

Host
Zůzo automatický boj se nikdy nevyplatí.Zkusil sem to jednou v době bronzové a stačilo mi to :) Přijít díky UI o jednotky které vytvářím všeho všudy 24 hodin mi za to nestojí :) Takže vše poctivě a lépe si udělám sám.
 

DeletedUser79

Host
Boj s automatem bych považovala za svou neschopnost a to nemohu připustit. ;) Ale používám, pokud mám dostatek surovin, vyjednávání.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru