Možnost sestavování/upgrade přímo v Inventáři

Zdravím všechny,

dostal jsem info z podpory, že potřebuji pozitvní ohlas hráčské komunity ohledně mého dotazu na upgrade možnosti v inventáři.

Současný stav: Budova se musí umístit do města a pak až upgradovat.
Nápad: "Jedná se mi o to aby prográmatoři přidělali možnost sestavování nebo upradování budov a předmětů přímo v inventáři, aby se nemuselo umisťovat do města a 10x umístit zpět a zase upgradovat na vyšší level, atd."
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Inventář by byl pak lépe přehledný, nepřecpaný hromadou upgradů, či jiných předmětů na které se čeká než hráč naspírá dostatečný počet rozšíření.
A to nemluvím o ušetření případných použití "Uložení Budovy".

Doufám, že by se Vám to také hodilo, jelikož mě určitě ano.

Díky za vyslechnutí
 

dudasek

Znalec
PRO: budovy ,co měly jiný rozměr po navýšení se ukládaly do inventáře sámy:májka,hřbitov-ty "uložení" se šetřily samy...ovšem co s novýma,což?ještě moštárna vlastně mění základnu...
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
No jo, ale k navýšení jsi pro tu budovu na původní úrovni musel najít místo a pak pro novou úroveň vyžadující větší plochu opět - ale uložení budovy to mohlo ušetřit, to jo, ale jinak nic.
 

Tomas 0482

Psavec
Pro, nemluvě o tom, že to ušetří čas, když získám budovu z eventu i s vylepšeními, tak musím budovu postavit, a pak musím do inventáře pro každé jedno vylepšení zvlášt, místo abych to vylepšil najednou. Koho vůbec napadlo, že budu chtít budovu na druhém levelu, když mám devět vylepšení.
 
Nahoru