Možnost směny plánků stejné doby mezi 2VB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Oblast hry: VB stavby a plánky
Současný stav: Údajně padají plánky nahodile, v reálu stále samé VB.
Nápad:
Nevím, jestli už se nápad objevil: navrhuji možnost měnit plánky 2VB ze stejné doby mezi sebou, např. chci plánky Atomia a padají mi neustále plánky Space Needle, které vůbec nechci. Navrhuji možnost mezi 2VB stejné doby si směnit zs tu VB, kteoru chci, čili plánky Space Needle směnit s PC za plánky Atomia
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9628

Host
To by bylo další zjednodušování hry, jsem proti, už tak je velká pomoct to, že se dají vyměňovat plánky mezi sebou v rámci jedné VB. Velkolepou budovu beru jako budovu, která se shání těžce, nejde jí jen tak lehce získat a tak by to mělo zůstat podle mého názoru :)
 

DeletedUser3139

Host
Tak návrhů na směnu plánků už tu bylo na několik stran, jen zkusit hledat. :cool: Systém VS je takhle nastaven a myslím, že to zas až tak špatné není. Než se uvolnila blokace VS na lvl 10, tak jsem jich měl asi 1 500 v magacíně a nebyly k ničemu. Nezapomínej, že VS jsou prémiové budovy a není účelem abys je postavil za den. A konec konců možnost začít stavět VS do 20 minut tady je, kup plánky za dia! :D
Takže tohle bych měnit nedoporučoval a podle mně to ani INNO neudělá, protože by jim razantně klesl zisk z dia. :cool:
 

trojan1673

Veterán
Podle mě toto určitě neprojde.
Jak píše JiPi53 INNO by přišlo o platící hráče a to by se jim asi nelíbilo.
 

Thesseus

Znalec
Promiň ale musím souhlasit s Jipim i když by se mi to taky na vedlejších světech hodilo.
To by z nás měli akcionáři radost jak jsme sami proti sobě :)
 

DeletedUser11359

Host
Velké usnadnění hry a INNO by to nikdy neschválilo, protože by přišlo o penízky. Mě baví shánět plánky a tohle by mi tu radost zkazilo.
 

DeletedUser2451

Host
já jsem proti a hráči kteří hrají delší dobu by ti řekli své.
když jsme byly v době železa a dostaly jsme max plánek na maják a babylonskou věž nic víc jsme stavět nemohly dnes když jsou hráči v nižší době tak klidně staví i alkatraz to my jsme nemohly tak proč další zjednodušení ? ani omylem to je akorát jedna velká blbost tento nápad a zásadně jsem fakt proti. a za sebe bych to zas vrátil do starých kolejí a stejně tak i obchod ze surkama aby v době železa nebyl přístup k surkám výšší doby tak jak to bylo. a nebylo to nic proti hratelnosti ba naopak myslím že to bylo lepší
 

DeletedUser3139

Host
No tak ivosaku, tohle je slovo do pranice!!! Ale tvůj nápad (i když bohužel určitě neprojde :( ) by byl super! nemohu nic než chválit! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru