Možnost výměny surovin mezi cechy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11254
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11254

Host
Oblast hry:
Současný stav: Zatím jde suroviny pouze vložit
Nápad: Nápad je aby měl zakladatel cechu možost vyměnit s zpřáteleným cechem suroviny z pokladnice.Fungovalo by to stejně jako nabídky na trhu.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:NE
Ahoj,mám návrh aby šli suroviny měnit i mezi cechy.Když si najdete ted cech který obchoduje (př. výměna surovin a.s) a dohodnete se na výměnu surovin tak se to musí dělat mezi hráči a to je dost složité.Podle mého by bylo pěkné aby šli suroviny vyměnovat.Byly by samozřejmě třeba omezení aby toho někdo nezneužíval (např. dát suroviny doby železné a dostat současnost) třeba měni suroviny max mezi dobama (koloniál za průmysl).Hodně by to zlepšilo spojencům v cvc aby mohli spolupracovat a zakládat aliance,další zábava.A byla by to i motivace proč se spřátelit. Zajímá mě co vy nato ;-)
 

DeletedUser2059

Host
Na beta serveru jsem každý týden v neděli odcházel na tzv. Nedělní trh, kde se sešlo 50 výrobních hráčů z celého světa. Všichni jsme zadali desítky stran nabídek a to všechno bez placení FB. Byla to skvělá a zábavná činnost. Takový ten pocit, když najdete všechny suroviny co chcete a ještě zbude něco pro cech.
Pak se přidalo omezení cestování hráčů na týden mezi cechy. :(
 

DeletedUser2451

Host
Já teda nehraji CvC ani můj cech ale jsem proti. Kdo na to nemá ať neválčí.
 

DeletedUser11254

Host
ivosaku ty si to pochopil asi špatně....Tady jde o to aby se dali suroviny měnit mezi cechy né o to že když nemaj at neválčej,velký cech má hodně surovin z železné doby,raný apod. co s nima? rozdat se nedají,vyměnit se nedají,vyhodit se nedají takže tam jsou na okrasu.Takže by se mohly vyměnit o to jde
 

DeletedUser2059

Host
Jakožto liberál v této oblasti podporuji neomezené možnosti ;) nemám rád úzkou škálu záležitostí a činností, které lze dělat se surovinami. Ty v pokladnici slouží buď na parádu na cechovní války či jen na vysávání kont hráčů.
 

Kayro

Znalec
ivosaku ty si to pochopil asi špatně....Tady jde o to aby se dali suroviny měnit mezi cechy né o to že když nemaj at neválčej,velký cech má hodně surovin z železné doby,raný apod. co s nima? rozdat se nedají,vyměnit se nedají,vyhodit se nedají takže tam jsou na okrasu.Takže by se mohly vyměnit o to jde
No a s kym je vymeni?Ze stejne vyspelim cechem kteremu jsou suroviny z doby zelezne take naprd nebo ze zacinajicim cechem kteremu by se sice hodily ale nema za ne co nabidnout?Je to vec cechu jestli si dokaze zorganizovat vyrobu tak aby mu zadne suroviny neprebyvaly nebo se naopak nedostavaly.
 

trojan1673

Veterán
Tento nápad by mohl být prospěšný hlavně pro malé nebo začínající cechy.
Tam je surovin většinou nedostatek.
 

Dan 77

Veterán
No a s kym je vymeni?Ze stejne vyspelim cechem kteremu jsou suroviny z doby zelezne take naprd nebo ze zacinajicim cechem kteremu by se sice hodily ale nema za ne co nabidnout?Je to vec cechu jestli si dokaze zorganizovat vyrobu tak aby mu zadne suroviny neprebyvaly nebo se naopak nedostavaly.
Tak asi postupně... Vyspělý cech prodá zboží z doby želežné a získá zboží raného středověku, pak i to prodá a získá zboží z vrcholného středověku atd. Až nakonec získá zboží, které potřebuje.
 

DeletedUser11254

Host
Jasně každý kdo přemýšlí si na surky nakonec příjde nak píše Dan 77 postupně a získá co chce,zbaví se zbytečných.Když potřebujute surky z průmyslu např- 2000 a ve skladů máte 10 000 surek z kolonie kde už máte sektory na co vám sou ? vyměníte je za ten průmysle ne :-D
 

DeletedUser2451

Host
když chce nějaký cech bojovat v CvC tak se musí přizpůsobyt hlavně výrobou surovin hold si členové takového cechu zbourá pár blbostí na okrasu a začne vyrábět surky které potřebuje. já taky bojoval v CVC když to začalo ale nikde jsem nechodil a nefňukal že na to nemáme surky nebo že jiný cech je silnější než my.
 

Dan 77

Veterán
ivosak: Souhlasím s tím, že si to v cechu hlavně musí pořádně zorganizovat a pořádně se domluvit, co vyrábět a co ne. To je jasné. Ale přesto se určitě najdou zbytečné dary cechu, které se pak nikdy nevyužijí. Proto mi tento návrh nepřijde vůbec špatný. Takže bych nic nedramatizoval, vždyť poslední věta tvého příspěvku je nějak mimo...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru