Možnost vypnutí animací

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Jak předmět vypovídá, je to vcelku jednoduché, někam do nastavení by se umístil čudlík/zaškrtávací okénko "Vypnout animace".

Tohle by především pomohlo starším/méně výkonným typům herních zařízení. Již samotný Flash Player má dosti velké požadavky na to, co poskytuje, ty animace tomu nijak nepomáhají. Osobně vlastním starší počítač. Ze začátku jsem byl hrou uchvácen, jak krásně šlape, jak se ale město rozrůstá, chodí po něm víc a víc lidí a také se tam "hýbe" více a více budov (zpracovatelé/výrobny zásob).

Samozřejmě vím, že hru tyto animace dělají hezčí a atraktivnější, ale k čemu mi to je, když si zanedlouho kvůli náročnosti budu muset koupit nový počítač/přestat hrát? Někdo, kdo tento problém nemá, možná nepochopí, ale mně by se toto tlačítko opravdu hodilo a zajisté nejsem sám.

Funkce by se v nastavení mohla dát také rozšířit o úplné vypnutí animací/pouze částečné:

Úplné vypnutí animací:
  • Vypne veškerý pohyb obyvatelstva, vojáků a budov
Částečné vypnutí
  • Vypne pouze ty animace, které si hráč vypnout přeje
  • Možnost vypnout pouze pohyb vojáků + budov (+jiné kombinace)
 

DeletedUser2298

Host
Lepší jak dobrý nápad - vynikající nápad! Sice mám stroj(e) které hru bez problémů zvládají ale v rámci urychlení - hlavně soubojů - bych také uvítal možnost vypnutí těch pomalých, směšných pohybů při sou..... boji :)
 

DeletedUser3182

Host
no popravdě musim říct, že lepšínávrh jsem ještě neviděl..ALE..ento uživatel návrh pošmelil..ANO, JE TO TAK..znám ho..psal jsem mu to na skypu, že to podám a on to zkopíruje a dá to sem, že to jeho vlastní..no hrůza dámy a páni..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3973

Host
Je to moc dobrý nápad. Tuším, že mé vševidoucí oko to vidělo již v jiné hře, kde si to prostý lid nemůže vynachválit.
Rád bych to již brzy spatřil i u této hry, kterou nehraju.


Pokud to nebude přidáno do hry do měsíce, přidám to tam sám.​
 

DeletedUser2385

Host
Myslím, že to je spomínané u aktualizácii 0.18 bohužiaľ nemám teraz čas hľadať :) buď je tam vypnutie, alebo prepnutie režimu :)

A zaujímalo by ma ako si to tam pridáš sám :D
 
Osobně jsem pro jakékoliv snížení nároků na počítač. Je to sice hezký jak tam lítaj ty animace, ale podobná německá firma řešila podobný problém a prostě bez vypnutí animací antických budov a antických postaviček a ptáků a velryb se neobešli. Takový stolní počítač s windowsama zvládá flash animace v poho. Ale na notebooku mám pro rychlejší a lepší výkon LINUX a ten mi pak při takové haldě animací u FoE přehřívá celej můj milovanej Asůsek. Též bych i uvítal nějaké méně graficky náročné zobrazení, kde by se třeba tráva zobrazovala bez textury a budovy s menším rozlišením. :)
 

DeletedUser3370

Host
Implementováno do hry v 0.29.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru