Motivace výroby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser427

Host
Nazdárek všicí... tak jsem tu zase s jedním nejapným dotazem. V rámci budování dobrých vztahů mám k dispozici dvě možnosti
- zušlechťovat kulturní budovy či výzdobu
- motivovat výrobu nástrojů v dílnách či zlata v obytných budovách

Nevíte jestli se dá nějakým způsobem motivovat i shromažďování dalších surovostí ve skladech? To by se mi momentálně docela šiklo...
 

DeletedUser

Host
Ahoj všem:)) i když zdvojnásobená výroba u řezníka(ta šunka vypadá fakt libově:)a jiných výrobců nástrojů je fajn,taky bych brala možnost podpořit a třeba tím někomu zdvojnásobit výrobu barvy,na které právě stagnuji a nemohu se hnout bez odemčení výzkumu a pokračovat.Kdybych mohla někomu podpořit výrobu,lze se s ním i domluvit na budoucím odkupu...tak trochu jako sponzorství :-D Bezva nápad Taťko..
 

DeletedUser

Host
To by se docela hodilo, třeba

za 4h získát místo 5 kamene / 6 kamene :)
 

DeletedUser

Host
no spíš jde o to,když někomu poskytneš podporu výroby suroviny a domluvíš se s ním předtím,že tu surku potřebuješ,tak po tvém sponzorství s ním lehčeji uzavřeš obchod....vím,že jsou vyčuránci,kteří toho mohou zneužít,domluví se a pak nic,ale i tak :) risk je zisk,že jo...a myslím,že se tím prohloubí komunikace a obchodování mezi členy serveru a nebude to nuda...i když ani ted to není...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To není špatný nápad, možná přesunout do sekce nápady :).
 

DeletedUser1089

Host
Všechny zdravím, ještě k té motivaci- když začínáš a dochází ti zlatky můžeš motivovat jiné hráče,nebo farmy a získáváš 20 zlatek, hráčů je 80 takže výsledně docela slušný ranec peněz.
 

DeletedUser

Host
chcel by som sa spýtať či ide danú budovu motivovať 2x ? vlastne ked mam teraz z ovocnej farmy 26 zásob niekto mi to motivuje, budem mať 52 zásob a či ide znovu motivovať aby som mal 78 zásob ? :)
 

DeletedUser89

Host
ne, nejde...toho hráče to k této budově vůbec nepustí
 

DeletedUser

Host
...což si Bububu myslím,že je zas v pořádku...dovedete si představit,že by vám hráči klikali jen na jednu"věc"?To by jsi pak nemusel mít jinou a stačila by ti jen jedna,kdyby ses s nimi domluvil,že ti budou dávat podporu jen na stromek :-D asi by zbytek okrasných věcí mohl jít do háje za chvíli...i když strom toho moc nedává,ale takové lázně.....tržiště...to by bylo celkem k ničemu...myslím.Jinak to je na taťkovi Jiříkovi,zda to do sekce nápady přesune...je to jeho návrh..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru