Motivace - vlastní nastavení

Jste pro?

  • Pro

    Hlasy: 6 75,0%
  • Proti

    Hlasy: 2 25,0%

  • Celkový počet hlasujících
    8

Trosman

Dopisovatel
Současný stav: Při motivování jiným hráčem jsou vybrány podmínky pro to, které budovy mají být přednostně motivovány podle hry. Nemůže si zvolit hráč sám, co chce, aby u něj bylo přednostně motivováno
Nápad: Možnost nastavit si prioritu motivování budov od ostatních hráčů. Třeba pokud budu chtít, aby byla Guvernérova vila jako první, tak si ji tam nastavím a pak buď můžu nastavit další a nebo mít možnost zbytek podle nastavení hry.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO - pokud to tu už někdy bylo, tak se omlouvám, ale nenašel jsem

Snad to neni úplná blbost, ale mně osobě by to vyhovovalo
 

dudasek

Znalec
pro-zůstávají mi občas nemotnuté královské lázně,G-vila,vlak...to je celkem škoda přicházet o jednotky a zboží-plýtvám motivačníma sadama...
 

Lord Org

Psavec
Když vám zůstávají nenamotivované budovy, není čas začít přemýšlet o změně přátel, případně cechu? Je to přeci jeden ze strategických prvků ve hře, proto je počet přátel omezený, aby hráče nutil o nich přemýšlet a vybírat si ty aktivní, resp. ty co mu vyhovují ...
Za sebe bych byl taky asi pro, i když by to aktuálně nevyužil, dost motivací denně mi propadne bez užitku, když mám namotivované komplet všechno co jde, ale přes inno to počítám neprojde ani náhodou, když je to o té strategii. A taky se obávám, že datová náročnost toho, kdyby měl teoreticky každý svůj unikátní algoritmus na složení, resp. postup motivací, taky nebude zrovna malá ...
 

Trosman

Dopisovatel
Když vám zůstávají nenamotivované budovy, není čas začít přemýšlet o změně přátel, případně cechu? Je to přeci jeden ze strategických prvků ve hře, proto je počet přátel omezený, aby hráče nutil o nich přemýšlet a vybírat si ty aktivní, resp. ty co mu vyhovují ...
Za sebe bych byl taky asi pro, i když by to aktuálně nevyužil, dost motivací denně mi propadne bez užitku, když mám namotivované komplet všechno co jde, ale přes inno to počítám neprojde ani náhodou, když je to o té strategii. A taky se obávám, že datová náročnost toho, kdyby měl teoreticky každý svůj unikátní algoritmus na složení, resp. postup motivací, taky nebude zrovna malá ...
To by ještě musela být možnost vidět, kdo kdy naposled hrál, jako je to v jiných hrách.
 

dudasek

Znalec
trochu by to kazilo dynamiku/věž smíru..je to obrovská pakárna,ale když jsem sháněl marz/led,tak jsem si vybíral...
 

HonzaHonzaHonza

Komentátor
Nevím, jak je to na PC, ale na mobilu tak maximálně vidím, že mě někdo motivoval, ale už nemám nikde info, že tento hráč mě naposledy motivoval před 3 týdny a tak.
Na pc to je podobně.
Když naklikáš motivace v radnici (tam jsou ti co tě motivují), tak ti zbydou v liště přátel k motivaci jenom ti co tě nemotivujou:)) já to tak dělám furt a mám přes 120 motivujících přátel + skoro 80 lidí v cechu a pár motivujících sousedů. A při sběru nikdy nic nemotivovaného není:)
 

Lord Org

Psavec
Nevím, jak je to na PC, ale na mobilu tak maximálně vidím, že mě někdo motivoval, ale už nemám nikde info, že tento hráč mě naposledy motivoval před 3 týdny a tak.
Na pc to je podobně ...
Já tedy vidím mezi PC a mobilní verzí jeden obrovský rozdíl v tom, že v PC verzi si můžu dát do vyhledávání v historii navíc i konkrétního hráče, abych viděl, kolikrát mi za tu historii (obvykle max týden, delší dobu to nezobrazuje) kliknul. To na mobilu nejde.
Nicméně v principu mi to přijde, že Trosmane hledáš problém kde není. Jestli ti nestačí informace, že u tebe někdo týden nebyl, tak to asi neřeš vůbec. Nechápu proč čekat delší dobu, když jsou motivace potřeba denně.
Mně to, že projedu celou historii a koho tam nenajdu je adept na vyhazov, úplně stačí. Alespoň na hlavním světě, na farmách je mi to fuk. Já řeším to, kolikrát v historii dotyčného mám, jestli tam není vůbec, nedá se u něj o aktivitě mluvit a jestli není jiný důvod ho mít v přátelích, tak letí.
Ale abych nastínil i variantu pro ty, co u sebe trpí i úplně občasné klikače pomoci a stačí jim kliknout jednou za kvartál, tak na to je helper, ten to sleduje dlouhodobě,
 
Nahoru