Motivace , Zuslechteni pocitadlo casu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Verkos Vlkan

Komentátor
Dobrý den
napadlo mě jestli by se nepřidalo počítaní času na ikonku přítele/souseda/cechu vedle jmena v pravo nebo vlevo ci pod jmenem .Ta ikonka by určovala před jakou dobou vás ten hráč motivoval či před jakou dobou zautočil,a hráči by pak věděli kteří přátelé jsou už neaktivní nebo jak moc jsou,ted při tolika lidech v cehu+přítel+soused se to nedá poznat (leda zapisovat 200 lidi,coz hadam nikdo nedela:) ).

vypadalo by to nejak tak : U15 jako že utocil pred 15ti hodinami, nebo M2,23 jako ze motivoval pred 2 dny a 23 hodinami.
 

DeletedUser9061

Host
No, aby se někde motivase hlídali SOUHLASÍM. Ale až takto nepřehledně bych to nedělal :D
Chtělo by to např. v novinkách ??? kde jsou VS a historie událostí. Např. by tam bylo kolikrát Vás za týden motivoval, či jak píšeš, kd ynás motivoval naposledy.
 

DeletedUser7347

Host
Ahoj podobný dotaz jsem měl i já ale prý se zatím nic podobného nechystá.Já bych též něco podobného bral pač by to člověku ušetřilo spoustu času v motivacích (když si to ten člověk ani nezaslouží) snad víte jak to myslím;)
 

DeletedUser3139

Host
Kdysi jsem nad tímto taky chvíli koumal. Pak jsem to vyřešil jednoduše. Cech motivuji všechny, včetně těch pár mrtvol. I mrtvý občas hodí plánek! Přátele taky všechny, jen občas projedu historii a vyházím ty, co tam nejsou a tudíž jsou neaktivní a se sousedy to je nejjednodušší, s těmi bojuji.
 

DeletedUser9061

Host
To ano. Ale všichni nemaj čas na takovéto kontroly.
 

DeletedUser8306

Host
Je to součást společenské hry, umět spolupracovat. Každý hráč má možnost si vybrat své přátele, případně cech ve kterém chce hrát. Dělám to stejně jako Jipi53, přátele si občas proklepnu, po delší hře už člověk ví, kdo na to kašle, v cechu je to trochu složitější, ale je to jen na domluvě.

Vyber si správné přátele, vyber si správný cech a budeš spokojený:)
 

DeletedUser9061

Host
Jako já problém nemám. budov mám málo, a tak mám vždy všechno motivované. Kliknu tak 200 hráčům denně.
Mě to neobtěžuje. Ale chápu ty, kteří motivují třeba i 300+ a to na jednom světě a vrátí se mu ani polovina.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru