Motivace

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Dobrý den,
(2/3 Nápadů)

Dříve: Náhodná motivace / zušlechtění

Nově: Možnost seřadit budovy (první budova bude motivována při prvním kliknutí)
+možnost zrušení motivace budov (při zaškrtnutí nebude motivována)
 

Přílohy

  • Oprava Forge II - Možnost výběru.jpg
    Oprava Forge II - Možnost výběru.jpg
    21,1 KB · Zobrazení: 19

Henzisek

Znalec
Dle mého názoru volit si budovy které mají být první a které poslední je zbytečnost.

Postačilo by si volit jen prioritu. Zušlechtění nebo motivace.
 

DeletedUser

Host
Zbytečnost je když při náhodné motivaci padne 5x třešeň... a nákupní centrum zůstane nezušlechtěné.

Ale možná máš pravdu s tou prioritou (zůstalo by to na náhodě)..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Pokud neběží event (současný), tak mám třeba já motivované všechno, jde jen o to omezit (nebo úplně vynechat) stavbu dekorací. Spíš se nabízí možnost zakázat zušlechtění dekorací, ze kterých se, od zavedení tlačítka pomoc, stala pouze přebytečnost a většina hráčů už je ani nestaví.
 

trojan1673

Veterán
No, tak určitě by bylo dobré mít alespoň výběr mezi motivací a zušlechtěním.
Jinak tlačítko pomoc funguje bezvadně (za málo práce hodně muziky).
 

DeletedUser5477

Host
Souhlasím s trojan. Také využívám často tlačítko pomoc a hodně mi to usnadnilo čas ve hře, který mohu věnovat bojům :)
 

DeletedUser2451

Host
ahoj já si myslím že je to zbytečné a jen ti poradím pokud s motivací nejsi spokojen tak nestavěj město na okrasu kde je plno kytiček které jsou k ničemu ale postav si město k užitku a uvidíš jak se ti motivace zlepší navíc běží velikonoční event a jako každoročně tím vždy trpí motivace a zušlechtění u většiny hráčů
 

DeletedUser3817

Host
Rozhodně si nemyslím, že jde o zbytečnost. Mám město postavené tak, že zkrášlování vůbec nepotřebuji. "Plačítko" (jak nazváno jinde) mi zatvrzele zkrášluje, dokud je co, a navíc začíná od nejméně účinných staveb :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru