Nákresy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11338
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11338

Host
Hezký den všem ;)

Mám nápad jak zatraktivni hru a žádám Vás o zvážení podpořit či nepodpořit můj nápad pokud to teda již někdo předemnou nenavrhl....

Hezký den,

obracím se na Vás o otázkou....

Nebylo by možné udělat něco s tím, aby hráči nedostávali za Motivaci nákres který již nemohou použít???
Příklad: mám postavenou Cášskou Katedrálu a Alexandrijský Maják a při Motivování resp. Zušlechťování u jiných hráčů dostávám neustále nákres k již výše zmíněným VB... Jsou mi ale k ničemu - každá VB se může postavit pouze jednou!!!
Řešení by bylo dvojí:
1. - nadále by již hráč tyto nákresy nedostával (teda dostal pouze nákres který ještě potřebuje k jiným VB) (popřípadě by je dostával ale jen tak, aby jí v případě zbourání mohl postavit znova a pak by mu již přidělovány nebyly)
2. - dostával, ale mohl by je nadále zobchodovávat za jiné nákresy VB které zatím nemá postaveny třeba v poměru 4:1

Tímto by se podle mne zatraktivnila hra, je to jen otázka ochoty či neochoty programátorů

Hezký den ;)

Předem děkuju za pozornost a případnou podporu mého návrhu ;)
 

DeletedUser

Host
Mně se tento nápad moc líbí :) !!!
Mám mnoho "zbytečných" nákresů a ne jednou se mi stalo, že vyobchodováním nákresů se mi kopírují ty samé stále dokola a ten poslední vytoužený ;) ne a ne se objevit.
Pokud by bylo na mně, spíše bych se přikláněla k verzi 2., jak psal UgroFin: obchod nákresů VB, co už jsou postavené, za náhodný jiný VB plánek např. v poměru 3:1 nebo 4:1.
Mějte se hezky a přeju všem super hru !!
mohykanberas
 

DeletedUser11359

Host
Mě se to taky líbí. Jsem ve Vrcholném středověku a mám postavené všechny VB do této doby. Nicméně mám téměř kompletní sady nákresů na 2 budovy které již vlastním a nemám tušení co s nimi. Bylo by sice pěkné, kdyby s nimi šlo obchodovat třeba 4:1 za plánky na jiné budovy, ale to nevidím moc dobře, protože vývojáři chtějí vydělávat, ale alespoň by mohli zastavit jejich objevování v případě, že hráč už má postavenou VB z tohoto plánku. Dělá to pouze zmatek v inventáři.
 

DeletedUser7772

Host
to som už raz navrhoval a nič sa nestalo. akurát to ktosi komentoval, že by to znížilo hodnotu VB - dali by sa plániky ľahšie získať...
no a nákup za diamanty by asi poklesol, a o to nikto nestojí - treba podporiť INNO partu aby mohli nasekať ešte viac chýb do novej aktualizácie :) prípadne pribrať nového člena týmu napr. záhradníka :) :)
 

DeletedUser3139

Host
Milý Jozo, chybí ti info! Zahradník nastupuje od 1.7. :-D
Jinak s plánky to je asi fakt složitý. Když to vezmu podle mně, tak jich mám v magacíně kolem 1 100. A určitě nejsem sám. A takováto kvanta, když se vrhnou na trh, tak to bude ve všech případech špatný. Pokud je vyměním za cokoliv, tak to zákonitě nabourá vyváženost hry. I kdyby byl jeden nový plánek za kompletní plánky na starou budovu, tak by to byl masakr. Já jich mám kompletních a samozřejmě nepotřebných skoro padesát. Ale takovýto poměr by byl zase špatný pro menší hráče, ti by okamžitě křičeli, že se nadržuje těm velkým.
Další pravdivou věcí je, že směna plánků by silně nabourala získávání za dia.
Naprostý nesmysl je, že by se zastavilo získávání plánků pokud už máš danou VS. Co když už mám všechny, tak nedostanu nic? A tudíž až někdo vymyslí, co s nimi, tak budu poškozen, ne?
Tady INNO těžce zaspalo, protože ať zkusí cokoliv, tak ty statisíce, možná miliony plánků mezi hráči hru logicky musí nabourat. A tohle ,,vybalancovat", tak to bude pěkně tvrdý oříšek.
 

DeletedUser11359

Host
V žádném případě bych nezáváděl výměnu plánků mezí hráče, to je ta největší kravina, kterou jsem kdy četl, protože jak píšeš, zhroutil by se systém hry. Ale třeba ty plánky směnit za pár FB, nebo mincí, nebo třeba medailí.... Prostě se jich zbavit. Já to nehraji tak dlouho, abych jich měl tak moc, ale taky se jich u mě pár najde a štvou mě. Jen zavázejí a jsou neužitečné. Pryč s přebytečnými plánky!!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru